1398/04/31
salamup.ir
nashrkhabar.ir

چهره واقعی منافقین در عملیات مرصاد رسوا شد/ولایت مداری اصل انقلابی بودن است

7 مرداد 1396 کد خبر : 988619395

به نقل از نارخبر، مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه ساوه با حضور رزمندگان دفاع مقدس، مسئولین، نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در این مراسم گفت: هر کسی از ولایت غافل شود همه خدماتش کم کم از اهداف انقلاب زاویه گرفته و زحماتش ضایع می شود.

وی با اشاره به زحمات ولایتمداری افزود: کسی که بتواند این زحمات را تحمل کند از سه نعمت ضمانت داده شده هدایت، کرامت و شفاعت ائمه اطهار (ع) بهره مند می شود.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با یادآوری دستاوردهای این نهاد انقلابی در چهار دهه اخیر بیان کرد: سه ویژگی سپاه را به این موفقیت رسانده است: ۱- ولایتمداری ۲- انقلابی بودن و بی توجهی به مادیات ۳- مردمی بودن.

وی ادامه داد: هرگاه یکی از این سه ویژگی را از دست بدهیم دیگر آن هویت و خاصیت اصلی را نداریم.

 

سردار کریمی با بیان گستردگی خدمات سپاه اظهار کرد: ماموریت اصلی سپاه دفاع از ارزش های انقلاب است بعضی با تفسیرشان قصد دارند این نهاد را محدود کنند در صورتیکه این نهاد از ابتدا تحت امر ولایت فقیه بوده است و بهترین تفسیر را امام راحل و رهبر معظم انقلاب بیان کردند و فقط تهدیدات انقلاب، نظامی نیست پس در همه زمینه های فرهنگی، سازندگی و غیره باید وارد شویم.

وی افزود: پس از جنگ تحمیلی تجهیزات مهندسی بسیاری در اختیار سپاه مانده بود که با توجه به لزوم سازندگی ماموریت یافت در زمینه رفع محرومیت از کشور توسط قرارگاه سازندگی وارد شود.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تصریح کرد: سپاه برای دفاع از انقلاب و مقابله با تهدیدات جدید در همه زمینه ها باید خود را به روز نگه دارد به همین خاطر تغییرات سازماندهی آن بسیار است.

وی ادامه داد: هیچ مجموعه ای در کشور وجود ندارد که مانند سپاه با توجه به نیازهای کشور در همه زمینه های نظامی، فرهنگی و سازندگی وارد شود.

سردار کریمی با اشاره به عملیات مرصاد گفت: خداوند پیروزی را مشروط به خواست و عمل خالصانه خود مسلمانان کرده است، در این عملیات مرزها با توجه به پذیرش قطعنامه خالی از نیروهای مردمی بود و از طرف دیگر منافقین با توجه به تجهیز چند برابری صدام نسبت به اوایل جنگ با توان بالایی حمله کردند ولی با فرمان امام راحل، به یکباره جبهه پر از نیروهای رزمنده شد و خود فرماندهان ارشد در خطوط مقدم جنگ حاضر شدند که نصرت حاصل شد.

وی با اشاره به جوسازی ها علیه اعدام منافقین افزود: بسیاری از منافقین که مورد عفو نظام اسلامی قرار گرفته بودند پس از فراخوان گسترده هم به دست گرفتند که مفتضحانه شکست خوردند.

در این مراسم سرهنگ مجید احمدجعفری تودیع و سرهنگ علی رسولی به عنوان فرمانده سپاه ناحیه ساوه معرفی شد.

انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر