1398/03/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

ساوه پذیرای شهدای گمنام می شود

28 مرداد 1396 کد خبر : 988619495

به گزارش نارخبر، سرهنگ علی رسولی فرمانده سپاه ناحیه ساوه در گفتگو با خبرنگار ما درخصوص استقبال از شهدای گمنام گفت: ۳۱ مردادماه امسال شهر نوبران از توابع شهرستان ساوه میزبان پیکر پاک و مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس می شود.
وی با اشاره به اینکه پیکر این شهدا به تازگی تفحص شده است، افزود: مراسم استقبال از شهدا همزمان با سالروز شهادت امام محمد تقی (ع) برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه بیان کرد: مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک دوتن از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس راس ساعت ۹:۳۰ صبح روز سه شنبه ،۳۱ مردادماه از ابتدای بلوار حضرت معصومه (س) آغاز و پس از تشییع پیکر مطهر این شهدای والا مقام توسط مردم ولایتمدار شهر و بخش نوبران، در پارک ملت شهر نوبران خاکسپاری می شوند.
وی ادامه داد: مردم شهیدپرور شهرستان ساوه همانطور که در جنگ پاسداری خود از حریم ارزش ها را نشان دادند  با عشق و علاقه بالا به شهدا بطور گسترده در این مراسم شرکت می کنند.


رسولی اظهار کرد: تاکنون پیکر 9 شهید گمنام در مسجد انقلاب و شهرصنعتی ساوه خاکسپاری شده است و با تشییع و خاکسپاری این دو شهید، تعداد شهدای گمنام شهرستان  به 11 شهید می‌رسد.
وی افزود: یکی از دو شهید گمنام 21 ساله بوده که در عملیات بدر در منطقه شرق دجله حضور داشته اند و دیگری 24 ساله که در عملیات کربلای چهار در منطقه ام الرصاص با 24 سال سن حاضر بودند.

 

فرمانده سپاه ناحیه ساوه با اشاره به مراسم شبی با شهدا گفت: دوشنبه 30 مردادماه نیز در زینبیه اعظم نوبران پس از نماز مغرب و عشاء مراسم مذهبی به یاد شهدا برگزار می شود.

انتهای پیام/
تگها: «شهید گمنام سلام» در ساوه, رسولی فرمانده سپاه ناحیه ساوه, زینبیه اعظم نوبران, اخبار ساوه, خاکسپاری شهید ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر