1398/03/01
salamup.ir
nashrkhabar.ir

تیم فوتسال شهرداری ساوه با شکست پارسیان به دومین پیروزی رسید

25 شهریور 1396 کد خبر : 988619629

به گزارش نارخبر، شهرداری ساوه در دیداری معوقه از هفته اول  لیگ برتر فوتسال به دیدار تیم  پارسیان شهر قدس رفت و با شکست این تیم ، دومین بردش را در این فصل ثبت کرد.

 

این بازی به میزبانی تیم پارسیان برگزار شد و تیم شهرداری ساوه که برای نخستین بار رضا لک سرمربی جدید خود را بر روی نیمکت خود می دید توانست با نتیجه ۴ بر ۱ از سد تیم پارسیان عبور کند و سه امتیاز این بازی را به نام خود به ثبت برساند.

نیمه اول بازی با گلزنی تیم شهرداری ساوه آغاز شد و این تیم توانست یک گل دیگر نیز در  نیمه اول به ثمر برساند در ادامه عزیزی بازیکن تیم پارسیان توانست تنها گل این تیم در این بازی را به ثمر برساند.

 

نیمه دوم بازی نیز در اختیار شهرداری ساوه بود به طوری که این تیم توانست با به ثمر رساندن دو گل دیگر مجموع گلهای خود در این بازی به عدد ۴ برساند.

 

این بازی با نتیجه چهار بر یک به سود شهرداری ساوه به پایان رسید و گلزنان این بازی برای شهرداری ساوه، ناصر بابایی ، وحید شفیعی ، اسماعیل وطن خواه ، محمد جامع بالانی بودند و فرهاد عزیزی برای پارسیان شهر قدس گلزنی کرد.

شهرداری ساوه با این برد مانند پارسیان شهر قدس 8 امتیازی شد ولی به دلیل تفاضل بهتر در رده بالاتر و در رده دوازدهم قرار گرفت.

شهرداری ساوه 12 مهرماه  به دیدار مقاومت قرچک می رود و تا آن وقت سرمربی جدید فرصت دارد تا برنامه های تاکتیکی خود را پیاده کند.

انتهای پیام/
تگها: لیگ برتر فوتسال کشور, پارسیان قدس, تیم فوتسال شهرداری ساوه, اخبار ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر