1397/07/04
salamup.ir
nashrkhabar.ir

مردم تاوان بی کفایتی مدیران دولتی را در صنعت خودرو می دهند/سوءمدیریت مانع صادرات کشور شده است

21 مهر 1396 کد خبر : 988619765

به گزارش نارخبر، محمدرضا منصوری  نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه این شهر گفت:  مردم تاوان بی کفایتی مدیران دولتی را در صنعت خودرو می دهند و مجبورند گرانتر از رقبای خارجی خودرو بخرند.
وی با تاکید اجرای اصل 44 و خصوصی سازی افزود: مدیری که دغدغه بهبود کیفیت و فروش محصول را ندارد و بدون بهره وری، بموقع حقوق و پاداش می گیرد نمی تواند رونق اقتصادی ایجاد کند.

منصوری بیان کرد: درحالیکه برق و گاز ما نسبت به قیمت جهانی رایگان است و کارگر هم ارزان است چرا نمی توانیم در رقابت جهانی خودرو صادر کنیم جز اینکه سوءمدیریت داریم.
وی با اشاره به شرکت«بن رو» در ساوه ادامه داد: این شرکت خودروسازی زیر مجموعه خودروسازان دولتی با وجود اینکه بیش از 200 میلیارد تومان نمی ارزد ، مبلغ 900 میلیارد تومان بدهی دارد، اگر از مدیریت آنها بازرسی نشود هر روز بر بدهی افزوده می شود.

منصوری نمازجمعه ساوه


نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس اظهار کرد: مدیران دولتی به اصل 44 عمل نمی کنند و دنبال منافع شخصی هستند.
وی ادامه داد: در زمان تحریم حضور سرمایه گذاران خارجی باید حمایت شود ولی بعضی مدیران دولتی کارشکنی می کنند و مانع فعالیت «رنو» در ساوه می شوند.

منصوری با اشاره به مسایل حوزه انتخابیه خود گفت: در مدت نمایندگی مردم تا کنون بیشترین وزرا و معاونین رییس جمهور را به ساوه و زرندیه آورده ام و تو انستیم از بودجه های ملی سهم خوبی بگیریم.
وی افزود: امسال با رایزنی توانستیم سهم مناسبی از بودجه استانی برای ساوه و زرندیه بگیریم.

انتهای پیام/
تگها: منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس, سوءمدیریت مانع صادرات, اخبار ساوه, مدیران دولتی کارشکن, اخبار ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر