1397/07/25
salamup.ir
nashrkhabar.ir

نماینده فوتبال استان مرکزی شانس صعود در لیگ فوتبال کشور را دارد

25 مهر 1396 کد خبر : 988619786

به گزارش نارخبر، هفته هفتم مسابقات لیگ دسته دوم عصر امروز در گروه سوم پیگیری شد و در حساس ترین بازی در ساوه تیم صدرنشین نفت امیدیه به سختی توانست از سد تیم رده نهمی خوشه طلایی ثنا ساوه عبور کند.

با سرمربیان تیم ها و پیشکسوتان تیم ملی فوتبال کشورمان درباره روند بازی و لیگ دسته دو فوتبال کشور گفتگو کردیم.

ناثصر ابراهیمی پیشکسوت فوتبال ساوه

هدف خوشه طلایی ساوه بالای جدول و صعود از لیگ دو فوتبال است
ناصر ابراهیمی پیشکسوت ملی پوش فوتبال و سرمربی تیم خوشه طلایی ساوه در گفتگو با خبرنگار نارخبر گفت: تیم خوشه طلایی ثنا به قدری در مقابل تیم صدرنشین جدول خوب بازی کرد که تیم حریف سعی می کرد مانند تیم های اماراتی وقت کشی کند به دنبال ادامه پیشرفت و صعود به مرحله بعد هستیم.
وی افزود: خود بازیکنان حریف معتقد بودند که تا حالا اینطور بازی سختی نداشتند که نتوانند موقعیت سازی کنند حتی در دقیقه 95 بازیکن ما می توانست با یک ضربه سر گل بزند.


ابراهیمی بیان کرد: نفت امیدیه تیم خوبی است که در صدر قرار گرفته است و خوب فوتبال بازی می کند فقط در این بازی ، وقت کشی زیاد داشتند.
وی ادامه داد: تغییر و تحولاتی در بازی پس از صعود به لیگ دو داشتیم که مدتی نتوانستم در تیم باشم، ولی مدیریت تیم تصمیم گرفت مجدد به بازی برگردم.

 

این پیشکسوت تیم ملی فوتبال اظهار کرد: با بازی که امروز شاهد بودید و اضافه شدن چند بازیکن جدید، هدفمان صعود است.

 

عیسی زاده فوتبال ساوه


خوشه طلایی به بالای جدول می تواندصعود کند
امید عیسی زاده سرمربی تیم نفت امیدیه نیز به خبرنگار نارخبر گفت: هر دو تیم بازی خوب و روانی انجام دادند، با شناختی که از تیم خوشه طلایی داشتیم وارد زمین شدیم و توانستیم نتیجه هم بگیریم.
وی افزود: تیم ساوه با هدایت آقای ابراهیمی بازی خوبی انجام داد و به نظرم جایگاه واقعی اش درچهارتیم بالای جدول است

عیسی زاده بیان کرد: امسال هدفمان با توجه به استعدادهای شهرستان بومی سازی بود که انجام شد و هدف دوم صعود به دسته یک کشور است.
وی افزود: با این بازی 16 امتیازی شدیم و با تفاضل مثبت 9 در صدرجدول تثبیت شدیم.

 

رضا عقابی پیشکسوت فوتبال ملی ساوه

ابراهیمی، تیم ساوه را به مرحله بالاتر می رساند
رضا عقابی پیشکسوت ساوجی  تیم ملی نیز گفت: ساوه اکثر اوقات بازی را در اختیار داشت و با بازگشت آقای ناصر ابراهیمی می تواند جزو تیم چهار تیم صعود کند.
وی افزود: اول فصل با توجه به تغییرات مربی و مشکلات دیگر، بازیکنان کمی دیر هماهنگ شدند و مطمئن هستم آقای ابراهیمی به این تیم بازگشتند که تیم خوشه طلایی را به مرحله بعد ببرند.


عقابی بیان کرد: فوتبال ساوه با توجه به وقفه چند ساله از سطح حرفه ای فوتبال با کمبود تماشاگر مواجه شده است و مطمئن هستم با بازی های خوب خوشه طلایی و حضور تیم پاس در لیگ دسته سه کشور، بازی به بازی شاهد حضور پرشور تماشگران می شویم.
وی درباره بازی ادامه داد: تیم نفت امیدیه، در زمینه حفظ بازی خوب عمل کردو سطح تکنیکی بازیکنانش بالا بود.
این کارشناس فوتبال اظهار کرد: با توجه به صدرنشین بودن تیم نفت، بازی سختی تیم خوشه طلایی داشت ولی توانست مالکیت بیشتر توپ را داشته باشد.
وی افزود: آقای پرویزی مدی تیم خوشه طلایی اقدام خوبی کرد که از ورزش فوتبال ساوه حمایت کرد تا سال گذشته به لیگ دو صعود کرد و تجربیات اسطوره فوتبال ایران آقای ابراهیمی و آقای مرادی از پیشکسوتان فوتبال ساوه حتما به این تیم کمک می کند.
انتهای پیام/
تگها: عیسی زاده سرمربی تیم نفت امیدیه, عقابی پیشکسوت ساوجی تیم ملی, نماینده فوتبال استان مرکزی خوشه طلایی ثنا ساوه, نفت امیدیه, اخبار ساوه, ناصر ابراهیمی پیشکسوت ملی پوش فوتبال

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر