1398/09/24
salamup.ir
nashrkhabar.ir

برد شیرین شهرداری ساوه در بازی حساس لیگ برتر فوتسال کشور

4 آبان 1396 کد خبر : 988619838

به گزارش نارخبر، تیم فوتسال شهرداری ساوه در حساس ترین بازی هفته آغازین نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال کشور توانست در یک بازی پر افت و خیز در برابر تیم پارسیان شهرقدس با نتیجه چهار بر سه به برتری برسد.

 

حساس ترین دیدار بازی های  لیگ برتر در ساوه برگزار شد زیرا حضور دو مربی کارکشته روی نیمکت دو تیم رقابت جذاب و همیشگی این دو مربی  را برای علاقه مندان تداعی کرده بود و خوراکچی مربی سابق شهرداری ساوه این بار حریف مقابل تیم ساوه بود.

 

 

رضا لک و محمود خوراکچی  که هر دو به تازگی تیم هایشان را تحویل گرفته اند، بازی پایاپایی داشتند و در همان دقایق ابتدایی تیم پارسیان توسط شریف زاده به گل رسید اما خیلی زود این گل با ضربه شفیعی پاسخ داده شد تا کار با تساوی ادامه یافته و در نیمه اول به پایان برسد.

 

در نیمه دوم هم پارسیانی ها بودند که زودتر به گل رسیدند. اما این گل هم دوام نداشت و ناصر بابایی کار را به تساوی رساند تا هیجان در اوج خود ادامه داشته باشد.

در ادامه بار دیگر شریف زاده تیم پارسیان را پیش انداخت اما این بار هم تیم شهرداری به بازی بازگشت و توانست گل سوم را به ثمر برساند.

 

اما در حالی که تیم پارسیان سه بار از شهرداری پیش افتاده بود و بازی به تساوی کشیده شده بود این بار تیم شهرداری با درخشش شفیعی زودتر از حریف به گل چهارم رسید. در حالی که کمتر از دو دقیقه به پایان بازی مانده بود به علت اعتراض کادر فنی تیم پارسیان بازی برای دقایقی قطع شد، در شروع مجدد بازی هم شهرداری ها از برتری خود به خوبی حفاظت کردند تا پارسیانی ها در بازی ای که ۳ بار از حریف پیش افتادند بهره ای نبرده و تیم شهرداری به سه امتیاز ارزشمند بازی برسد.

 

وحید شفیعی(3 گل) و ناصر بابایی برای شهرداری ساوه  و شهرام شریف زاده (2گل) و آرش صابری یک گل برای پارسیان شهرقدس گلزنی کردند.

با امتیاز این بازی شهرداری ساوه با 14 امتیاز همچنان در رده دوازدهم قرار گرفت ولی به تیم های بالاتر نزدیک شد ولی تیم پارسیان با همان 8 امتیاز در رده سیزدهم جدول باقی ماند .

انتهای پیام/
تگها: رضا لک و محمود خوراکچی, پارسیان قدس, فوتسال ساوه, شفیعی, شهرداری ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر