1396/12/26
salamup.ir
nashrkhabar.ir

مردم از مسئولین توقع عدالت و قاطعیت برخورد با مفاسد را دارند/ غرب زبان سردار سلیمانی را بهتر می فهمد نه دیپلماسی

26 آبان 1396 کد خبر : 988619929

به گزارش نارخبر، حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی امام جمعه ساوه در خطبه های نمازجمعه این شهر گفت: وقتی  دزدی یکی از اشراف برای رسول اکرم(ص)  ثابت شد دستور قطع دستش را دادند با وجود اینکه بعضی آن را مصلحت نمی دانستند، مردم ما از مسئولین توقع چنین عدالت و قاطعیتی را در برخورد با مفاسد دارند.
وی با تسلیت وفات رسول اکرم (ص) و شهادت مظلومانه امام حسن(ع) افزود: از سیره زندگی پیامبر اکرم(ص) می توان به اتحاد و و انسجام حول قرآن و ولایت و اقتدار و ایستادگی در مقابل دشمنان پی برد.

 

غرب زبان سردار سلیمانی را بهتر می فهمد نه دیپلماسی
حسینی با اشاره به یاوه گویی های ترامپ ضد ایران بیان کرد: غرب زبان سردار سلیمانی را بهتر می فهمد و دیپلماسی را با هدف تضعیف دشمن مطرح می کند.
وی ادامه داد: چرا بعضی روزنامه های زنجیره ای همگام با غرب به جای اتحادآفرینی موجب تفرقه و دودستگی درمیان مردم می شوند ، مگر راکتور اراک از سیمان پر نشد پس چرا آمریکا به تعهدش عمل نمی کند.
خطیب نماز جمعه ساوه اظهار کرد: وقتی خانم «کاندولیزا رایس»  الگوی لیبی را برای ایران مناسب می داند ، آن وقت روزنامه های زنجیره ای و آن استاد دانشگاه در راستای همان سیاست غربی گام بر می دارند.
وی افزود: نامه خفت بار سال 2003 به دولت آمریکا نتیجه ای جز محور شرارت خواندن ایران نداشت .

 

مصلحت نظام در عدالت است نه تبعیض
حسینی با اشاره به نامه جام زهر نمایندگان مجلس ششم تصریح کرد: ملت ما عاشورایی هستند و هشت سال جنگ تحمیلی با صدام و مستکبران جهانی را با موفقیت پشت سر گذاشتند پس چرا ما را از جنگ می ترسانید.
وی ادامه داد: ترامپ اگر عرضه جنگ داشت با کره شمالی می جنگید ، ملت و مسئولین ما به آمریکا اعتمادی ندارندو مذاکره مجدد برجام را نمی پذیرند.
امام جمعه ساوه گفت: مصلحت نظام در عدالت است نه تبعیض و از دستگاه قضایی می خواهیم با مفسدان در هر سمتی که هستند برخورد شود، مردم انتظار دارند هر چه زودتر تکلیف پرونده بعضی برادران مسئولین مشخص شود.
وی با اشاره به مفاسد شهرداری ساوه افزود: پرونده مشکلات پیش آمده در شورای شهر و شهرداری نیز باید زودتر رسیدگی شود و مردم نتیجه برخورد با متخلفین را ببینند.
انتهای پیام/
تگها: مصلحت عدالت, حسینی امام جمعه ساوه, اخبار ساوه, سردار سلیمانی

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر