1398/05/28
salamup.ir
nashrkhabar.ir

سیل باعث وفاق بیشتر ملت ایران و جهاد همبستگی ملی شد

28 فروردین 1398 کد خبر : 9886111103نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: یک دل و یک زبان شدن ملت ایران در کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان رخداد سیل، جهاد همبستگی ملی را پدیدار کرد.
سیل باعث وفاق بیشتر ملت ایران و جهاد همبستگی ملی شد

نادر قاضی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار کرد: سیلابی که پدید آمد باعث به وجود آمدن همبستگی ملی دوباره ملت ایران شد، همچنین این سیلاب باعث شد که نیروهای نظامی کشور با واکنش سریع اقدام به کمک‌رسانی به مردم حادثه دیده کنند که این خود جای تقدیر دارد.

وی افزود: یک دل و یک زبان شدن ملت ایران در کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان در واقع به جهاد همبستگی ملی تبدیل شد، ما همچنان باید هموطنان آسیب‌دیده را سهام‌دار زندگی خود بدانیم، بهتر است که مردم شرافتمند ایران اسلامی هزینه‌های سفر و مجالس ازدواج و عزای خود را با نیت کمک به هموطنان سیل‌زده در مسیر تامین نیازهای آنان صرف کنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: این حرکت، یک اقدام خطی و جناحی و یا جریان سیاسی نیست بلکه مربوط به یک ملت بزرگ است به طوری که در حال حاضر بخش اعظمی از نیروهای سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با استقرار در این مناطق در حال کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان هستند، همچنین استاندار و فرمانده سپاه شهدای استان نیز برای بررسی دقیق‌تر موضوع به بازدید از این مناطق رفتند که نشان از عزم راسخ مردم و مسؤولان لشکری و کشوری در کمک‌رسانی است.

قاضی‌پور تاکید کرد: نیاز اکنون هموطنان آسیب‌دیده اسکان دائم است، دولت به تنهایی نمی‌تواند به یاری هموطنان آسیب‌دیده بشتابد و لازم است که ملت غیور ایران اسلامی به کمک همه سیل‌زده‌ها بشتابند و در حال حاضر ارتش و سپاه با تمام توان بر روی کار آمده‌اند و ما نیز باید از آن جهادگران حمایت کنیم.

انتهای پیاماخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر