1398/08/26
salamup.ir
nashrkhabar.ir

خسارات فراوان مزدوران سعودی در جیزان و نجران

29 خرداد 1398 کد خبر : 9886111286

به نقل از المسیره، نیرو‌های ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به پایگاه‌های مزدوران ارتش سعودی را در محور جیزان واقع در جنوب عربستان حمله کردند. رزمندگان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنبن پایگاه‌های مزدوران را در منطقه الملاحیظ در محور جیزان گلوله باران کردند.

یک منبع نظامی به شبکه المسیره گفت: رزمندگان یمنی توانستند مقر‌ها و پایگاه‌های مزدوران سعودی را در الملاحیظ در محور جیزان به تصرف درآورند و خسارات جانی فراوانی به آن‌ها وارد کنند و مقادیر زیادی از انواع سلاح و مهمات از آن‌ها به غنیمت بگیرند.

در استان نجران نیز نیرو‌های ارتش و کمیته‌های مردمی یمن با اجرای یک عملیات نظامی هجومی، پایگاه‌های مزدوران سعودی را در منطقه السدیس هدف قرار دادند و خسارات جانی فراوانی به آن‌ها وارد و مقادیری از تجهیزات نظامی آن‌ها را نیز منهدم کردند.

از سوی دیگر نیرو‌های ارتش و کمیته‌های مردمی یمن تلاش مزدوران ارتش سعودی را در پیشروی به پایگاه‌های مجاهدان یمنی در منطقه مربع الحمال ناکام گذاشتند.

همچنین پایگاه موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن محل تجمع نظامیان ارتش سعودی در پایگاه نظامی عاکفه در نجران را نیز هدف یک فروند موشک «زلزال ۱» قرار دادند و شماری از آن‌ها را نیز زخمی کردند.

انتهای پیام/اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر