1398/09/15
salamup.ir
nashrkhabar.ir

روحانی پس از پرتاب ماهواره فجر چه گفت؟

13 بهمن 1393 کد خبر : 988613596

رییس جمهوری، پرتاب موفقیت آمیز ماهواره فجر را به ملت بزرگ ایران تبریک گفت و تاکید کرد: اندیشمندان و دانشمندان بزرگ کشور وارد مرحله جدیدی در زمینه علوم فضایی شدند.

 

دانا ، ماهواره فجر جمهوری اسلامی ایران امروز(دوشنبه) همزمان با دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و جشن های سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با فرمان حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در مدار کره زمین قرار گرفت.

 

رییس جمهوری پس از صدور فرمان پرتاب ماهواره فجر در سخنانی با درود و سلام به همه شهیدان به ویژه شهدای انقلاب اسلامی و امام شهیدان اظهارداشت: باید به ملت بزرگ ایران تبریک وتهنیت عرض کنم برای این که اندیشمندان و دانشمندان بزرگ فضایی ما وارد مرحله جدید در زمینه علوم فضایی شدند.

 

وی افزود: امروز بحمدالله ماهواره ملی فجر توسط ماهواره بر بومی ایرانی که سفیر فجر نام دارد به فضا پرتاب شد و این آغاز را به ملت بزرگ ایران تبریک می گویم.

 

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: دولت یازدهم در زمینه فضایی مصمم است مسیر پیشرفت را ادامه دهد و ان شاءالله سال های آینده قدم به قدم توسط دانشمندان فضایی کشور این راه را ادامه خواهیم داد.

 

روحانی یادآور شد: این راه را ادامه می دهیم تا مرحله ای که بتوانیم نیازهای ملی خودمان را در زمینه فضایی توسط همه دانشمندان و فناوری بومی تامین کنیم.
تگها: ماهواره فجر, ماهواره ایرانی, دانشمندان, رئیس جمهور روحانی, ایران, پرتاب ماهواره فجر, نارخبر ساوه

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر