1399/01/19
salamup.ir
nashrkhabar.ir

احتمال افزایش مجدد قیمت بنزین به 1200 تومان/ نامه اعتراض آمیز بنزینی به وزیر نفت

4 خرداد 1394 کد خبر : 988614357

 نامه اعتراض آمیز بنزینی به وزیر نفت/احتمال افزایش مجدد قیمت بنزین به 1200 تومان

رئیس جایگاهداران سوخت کشور گفت: قیمت بنزین از قبل هم مشخص بود که 1000 تومان می شود چون مردم راضی هستند و فکر نمی کنم دولت دوباره بخواهد قیمت بنزین را کاهش دهد حتی این احتمال هم وجود دارد که بنزین بازهم از 1000 تومان افزایش یابد و به 1200 هم برسد.

دانا، بیژن حاج محمد رضا رئیس اتحادیه جایگاهداران سوخت کشور در خصوص آخرین خبرها از وضعیت بنزین اظهار داشت: به هر حال ما هم از وضعیتی که چند روز پیش به واسطه عدم واریز بنزین به کارتهای سوخت به وجود آمد ناراضی هستیم چون باعث شد مردم از دست ما ناراضی باشند.

 

وی در ادامه افزود: ما درهمین رابطه  نامه ای رسمی را به زنگنه وزیر نفت ارسال کردیم و به آنها اعلام کردیم کاری که انجام دادند اشتباه بوده است، دوستان باید حداقل 72 ساعت قبل از قطع سوخت از کارتها آن را اطلاع رسانی می کردند تا مشکلی به وجود نیاید.

 

رئیس جایگاهداران سوخت کشور خاطر نشان کرد: ده روز پیش بود که رئیس ستاد سوخت کشور مصاحبه ای را انجام داد که  قیمت بنزین تغییر نمی کند اما متاسفانه بعد از چند روز واقعیت را دیدیم که چگونه  قیمت بنزین افزایش یافت.

 

حاج محمد رضا تصریح کرد: قیمت بنزین از قبل هم مشخص بود که 1000 تومان می شود چون مردم راضی هستند و فکر نمی کنم دولت دوباره بخواهد قیمت بنزین را کاهش دهد حتی این احتمال هم وجود دارد که بنزین بازهم از 1000 تومان افزایش یابد و به 1200 هم  برسد.

 

وی در پایان تاکید کرد: به هر حال هدف دولت این بود که این افزایش قیمت وجود داشته باشد و مردهم این افزایش را قبول کرده اند و هیچ مشکلی هم در این رابطه وجود ندارد.

 
تگها: پشت پرده قیمت بنزین, گرانی بنزین, قطع شدن سهمیه بنزین شخصی ها, واریز سهمیه بنزین, نارخبر ساوه, دروغ بنزین

اخبار ساوه
پیشنهادی سردبیر