گرانی‌های امروز نتیجه برجام ناقصی است که دولت روحانی امضاء کرد

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس دهم گفت:‌ ما در دولت‌های پس از انقلاب تورم داشته‌ایم اما تورم و گرانی شدیدی که امروز شاهد آن هستیم نتیجه برجام ناقصی است که در دولت قبل به امضا رسید.

به گزارش نارخبر؛ ولی داداشی نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در سالروز قیام مردم تبریز در مورد برجام گفت: رهبر معظم انقلاب مکررا در زمان مذاکرات با ۱+۵ در دولت قبل تاکید داشتند که منافع ملی در این توافق حفظ شود و رهنمودهایی را‌‌‌‌‌‌‌‌ در این زمینه داشتند که متأسفانه تاکیدات و تذکرات رهبر معظم انقلاب توسط دولت آقای روحانی لحاظ نشد.

وی افزود: در دولت آقای روحانی تمام ظرفیت‌های کشور معطل برجام ماند که درنهایت این توافق ناقص نتیجه‌ای را‌‌‌‌‌‌‌‌ برای کشور به دنبال نداشت.

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس دهم اظهار داشت: نه تنها در دولت آقای روحانی ظرفیت‌های داخلی کشور معطل برجام ماند، بلکه این توافق را‌‌‌‌‌‌‌‌ خود هم برای ما ثمری نداشت و ما به حقمان در این توافق نرسیدیم.

داداشی خاطرنشان کرد: ما در دولت‌های بعد از انقلاب تورم داشته‌ایم که تورم معلول یکسری مسائل بوده اما تورم و گرانی بسیار شدیدی که امروز شاهد آن هستیم در هیچ یک از دولت‌های پس از انقلاب وجود نداشته است.

وی افزود: تورم و گرانی شدیدی که امروز شاهد آن هستیم نتیجه برجام ناقصی است که در دولت آقای روحانی به تصویب رسیده و ثمره‌ای برای کشور به همراه نداشته است.

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس دهم اظهار داشت: بزرگ‌ترین سرمایه نظام جمهوری اسلامی اعتماد مردم است و این شرایطی که امروز شاهد آن هستیم، به اعتماد عمومی لطمه می‌زند و مسئولان باید با خدمت صادقانه به مردم از آسیب‌ رسیدن به این اعتماد جلوگیری کنند و موجب امیدآفرینی در جامعه شوند.

داداشی خاطرنشان کرد: علاوه بر این امیدآفرینی و ایجاد اعتماد عمومی باید با مسئولینی که با اقداماتشان اعتماد مردم به نظام را‌‌‌‌‌‌‌‌ خدشه‌دار می‌کنند به صورت جدی برخورد شود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *