فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پیام تبریک نوروزی:

سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله و دبیر کل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در پیامی فرا رسیدن سال ۱۴۰۱ و نوروز باستانی را تبریک گفت.

در مسیر تحقق بیانات مقام معظم رهبری شتابنده حرکت خواهیم کرد

به گزارش نارخبر به گزارش دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله و دبیر کل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در پیامی فرا رسیدن سال ۱۴۰۱ و نوروز باستانی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن نوروز خجسته باستانی و آغاز سال ۱۴۰۱ شمسی که معطر به عطر بهار طبیعت و شمیم اعیاد شعبانیه به خصوص ولادت حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه است را به یکایک خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران عزیز، رزمندگان سرافراز دفاع مقدس و مقاومت، خانواده نیروهای مسلح و خصوصا پاسداران و بسیجیان عزیز ، کادر بهداشت و درمان ، دانشگاهیان، دانش آموزان، کارگران، کارمندان، فرهنگیان، ورزشکاران و عموم مردم شریف و شهید پرور استان مرکزی تبریک و شادباش عرض می نمایم.

در سالجاری بهار طبیعت با بهار قرآن و معنویت تقارن پیدا کرده و این امید در قلوب امت مسلمان و مستضعفین عالم دو چندان شده که ورود به سال و قرن جدید شمسی آغاز وصال و تحقق عدالت جهانی و فصلی تازه از رویش های معنوی و مادی باشد و به راستی نوروز امسال عید امید است.

در سال جدید که مبتنی بر تدابیر حکیمانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نامگذاری شده است، عزمی راسخ و استوار داریم تا در راستای وظایف ذاتی پاسداری همه جانبه از انقلاب اسلامی با همکاری و هم‌افزایی سایر بخش های استانی از امر «تولید» که بحق یک «جهاد مقدس» نام گرفته است، از تولیدکنندگان ، صنعتگران و کارآفرینان حمایت و پشتیبانی ویژه داشته باشیم و موانع رونق و جهش تولید را در حد توان از میان برداریم تا از این طریق ضمن تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، پیشرفت و شکوفایی ایران عزیز و سرزمین دیارآفتاب در همه بخش ها ؛ توطئه‌های دشمنان در جنگ اقتصادی را که طی سال‌های اخیر بر ملت ایران تحمیل کرده اند را خنثی سازی کنیم.

سربازان و فرزندان رشید و دلاور حضرت روح الله(ره) در سپاه استان مرکزی در کنار سایر همرزمان در نیروهای مسلح همراه و همگام با دیگر اقشار جامعه با ولی امر مسلمین و طلایه‌دارِ احیای تمدّن اسلامی پیمان می‌بندند که در مسیر تحقق بیانات معظم له از هیچ کوششی دریغ نورزند و وظیفه دینی ، انقلابی و ملّی خویش را به نیکوترین وجه ممکن به انجام رسانند.

اینجانب با تهنیت مجدد از درگاه خداوند متعال سلامتی ، بهروزی ، توفیق و سربلندی نیروهای مسلح و آحاد مردم در ایران اسلامی تحت عنایات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و تبعیت از منویات و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) را از خدای کریم و نعیم طلب می کنم.

سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله و دبیر کل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *