ظهور جمهوری اسلامی ایران گفتمانی نوین و امید بخش برای مستضعفان جهان به وجود آورد

در پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و استاندار مرکزی به مناسبت روز جمهوری اسلامی آمده است: به درستی که ۱۲ فروردین نقطه عطف و تاریخی ملت قهرمان و فهیم ایران اسلامی و نخستین ثمرۀ ارزشمند و دستاورد سترگ پیروزی انقلاب اسلامی است که و ملت فهیم ایران اسلامی در طول ۴۳ سال گذشته با تمام وجود از آن حمایت کردند.

به گزارش نارخبر به گزارش دیارآفتاب ؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک و مخلص الائمه استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت سالروز جمهوری اسلامی ایران این روز سرنوشت ساز و نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

در این پیام آمده است: دوازدهم فروردین، سرآغاز حیات واقعی انقلاب اسلامی و مقطع تاریخی بی نظیری در تاریخ کشور ایران است تا خورشید انقلاب نورافشانی کند و این امت را به خداباوری، استقلال و فتح قله‌های عظمت و شکوه رهنمون سازد. 

با تدبیر هوشمندانه معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) در روز دوازدهم فروردین ۱۳۵۸ با بیش از ۹۸ درصد رای آری عموم مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران، بنیان حکومت اسلامی شکل گرفت و این نظام مقدس در طول ۴۳ سال گذشته به دنیا ثابت کرد می‌توان بر پایۀ شریعت اسلام و با محوریت «ولایت مطلقه فقیه» و استقرار نظام بر پایه دین به تمام قله‌های رفیع عزت و پیشرفت، عدالت و تعالی رسید. 

ظهور جمهوری اسلامی ایران، گفتمانی نوین و امیدبخش برای مستضعفان جهان به وجود آورد و توسعه این گفتمان مولفه‌هایی همچون استکبارستیزی و استقلال‌طلبی را در حیات جوامع آزادیخواه جهان جاری نمود به طوری که روز به روز شاهد عمق بخشی انقلاب اسلامی و افول قدرت نظام سلطه در سطح منطقه و جهان هستیم. 

به درستی که ۱۲ فروردین نقطه عطف و تاریخی ملت قهرمان و فهیم ایران اسلامی و نخستین ثمرۀ ارزشمند و دستاورد سترگ پیروزی انقلاب اسلامی است که و ملت فهیم ایران اسلامی در طول ۴۳ سال گذشته با تمام وجود از آن حمایت کردند و همواره به جهانیان ثابت کردند هرگز از مسیر انقلاب اسلامی خارج نمی‌شوند. 

اینجانبان ضمن گرامیداشت روز جمهوری اسلامی، عزتمندی و عظمت ملت شریف ایران اسلامی را در سایه عنایات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه خداوند سبحان مسالت می‌نماییم و امیدواریم که در این سال که با درایت رهبر معظم انقلاب، مزین به «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» شده است، با کمک و حمایت ملت بزرگ ایران با غلبه بر مشکلات، گام های استوارتری در راه توسعه و پیشرفت ایران اسلامی برداریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *