قتل مرد ۳۹ ساله با سلاح شکاری در زرندیه

در شهرستان زرندیه، مردی که به علت خارج بودن از حالت عادی، دوست ۳۹ ساله خود را با شلیک ناگهانی سلاح شکاری به قتل رسانده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش نارخبر به نقل از ایسنا ؛سرهنگ “محمود خلجی”معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در اینباره گفت: در ساعت ۲۲:۵۸ دقیقه ۲۱ فروردین ماه سال جاری ماموران پلیس آگاهی شهرستان زرندیه از یک فقره درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای این شهرستان آگاه شدند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس بلافاصله به محل درگیری اعزام شده و دریافتند مردی ۳۹ ساله بر اثر شلیک سلاح شکاری مصدوم و پس از انتقال به بیمارستان، جان خود را از دست داده است.

خلجی یادآور شد: کارگاهان پلیس در بررسی های میدانی و تحقیقات خود دریافتند مردی ۳۲ ساله بدلیل خارج بودن از حالت طبیعی در شب حادثه، با شلیک سلاح شکاری، دوست ۳۹ ساله خود را از ناحیه صورت به شدت مجروح کرده است.

این مقام انتظامی با اشاره به شناسایی و دستگیری ضارب و کشف یک قبضه اسلحه شکاری از وی افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از اعتراف به شلیک ناگهانی با اسلحه شکاری خود به مقتول، با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

انتهای پیام

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *