پایان عمر رژیم کودک کش صهیونیستی بسیار نزدیک است/رژیم صهیونیستی منفور تمام ادیان الهی است

کاووسیان زاده موبد زرتشتیان استان یزد گفت: اقدامات رژیم صهیونیستی موجب نفرت و بیزاری تمامی ادیان الهی از رژیم کودک کش صهیونیستی شده است.

به گزارش نارخبر؛ رستم کاووسیان زاده در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با بیان اینکه اساس و بنیان شکل گیری رژیم صهیونیستی با جنایت و اشغال گری بوده خاطرنشان کرد: بازخوانی سرنوشت جنایتکاران و مستبدین نشان داده که هیچ فرد و گروهی نخواهد توانست تا پایان به اقدامات جنایتکارانه خود ادامه دهد و تمام خونخواران عالم در نهایت توسط مردم سرنگون شده اند و سرنوشت رژیم صهیونیستی نیز جدا از سرنوشت دیگر جنایتکاران نخواهد بود و پایان عمراین رژیم کودک کش بسیار نزدیک خواهد بود.

وی ادامه داد: وقتی یک رژیم به دیکتاتوری و اشغال گری خود اصرار می کندباید شاهد آن باشیم که موج نفرت و بیزاری از آن نیز گسترش یابد و این اتفاق در حال حاضر برای رژیم صهیونیستی رخ داده به نحوی که امروزه در نگاه اکثر مردم جهان و عالمان دینی ،  رژیم صهیونیستی چهره ای کریح و زشت دارد و با اقدامات نمایشی این رژیم نیز قرار نیست این چهره پلید در نگاه افکار عمومی پاک شود.

 این موبد زرتشتیان با اشاره به اینکه تنها راه مقابله با رژیمی که در جنایات خود حتی به کودکان هم رحم نمی کند مقاومت است اظهار داشت: سردار بزرگ قاسم سلیمانی با هوش سرشار خودش و همچنین سیاست های انقلاب اسلامی ایران این موضوع را متوجه شده بود که تنها راه  سرکوب رژیم صهیونیستی مقاومت است و به خوبی توانسته بود این مفهوم را در بین خود فلسطینی ها و مردم کشورهای دیگر نهادینه نماید.

وی ادامه داد: در دوران فعلی تمام گروه ها و شخصیت ها متوجه شده اند که صحبت هایی مثل سازش و مذاکره با رژیم صهیونیستی فریبی بیش نیست.

کاووسیان در پایان با اشاره به اینکه زرتشتیان استان یزد در روز قدس به مانند تمام مردم آزادی خواه جهان در راهپیمایی روز قدس شرکت و از اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی اعلام انزجار می کنند خاطرنشان کرد: نامگذاری یک روز خاص به نام قدس باعث برجسته سازی این روز در سطح جهان می شود و حضور پرشور مردم از اقشار مختلف و ادیان مختلف این موضوع را تداعی خواهد کرد که مردم ازادی خواه جهان در برابر ظلم سکوت نخواهند کرد و تاپایان همراه و حامی این مردم مظلوم خواهند بود.

انتهای پیام

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *