مسئول بسیج رسانه استان مرکزی:پوستر سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان مرکزی رونمایی شد

ربیعی گفت: پوستر سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان مرکزی با حضور مسئولین استان در اراک رونمایی شد.

به گزارش نارخبر به نقل از دیار آفتاب؛ احسان ربیعی مسئول بسیج رسانه استان مرکزی در آیین رونمایی از پوستر سومین جشنواره رسانه ای ابوذ در استان مرکزی گفت: در دو دوره گذشته این جشنواره آثار خوبی ارسال شده و  در سال ۹۹ در بخش خبر رتبه دوم کشوری و سال گذشته رتبه اول بخش تیتر در مرحله کشوری به استان مرکزی اختصاص پیدا کرد.

ربیعی اظهار کرد: گزارش تحقیقی و تحلیلی، گزارش خبری، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن گرافی، عکس، کلیپ و گزارش ویدئویی، مستندو پادکست از قالب های جشنواره است.

وی ادامه داد: محورهای این دوره “جشنواره نیز تولید دانش  نبیان و اشتغال آفرین، جهادتبیین، پیوند رسانه و صنعت، مقابله با آسیب های اجتماعی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه های اقدام، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، مکتب شهید سلیمانی، امید و نشاط آفرینی، خانواده و جامعه وفرزندآوری و سبک زندگی ایرانی-اسلامی است.

مسئول بسیج رسانه استان مرکزی بیان کرد: مهلت ارسال آثار در استان از یکم فروردین تا ۳۰ آبان همین سال است که افراد می توانند آثار خود را به  نشانیwww.markazi.basijrasaneh.ir به دبیرخانه جشنواره ارسال شود وبه آثاری که به صورت ایمیل یا دستی به استان ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد و هر فرد مجاز به ارسال حداکثر ۴ اثر درهر قالب جشنواره است .

وی افزود: شرایط و ضوابط  جشنواره رسانه ای ابوذر آثار تولیدی شرکت کنندگان حتما باید در یکی از رسانه های مکتوب ،مجازی ، دیداری یا شنیداری دارای مجوز و یا رسانه ملی منتشر شده باشد و ارسال اثر منتشر شده در رسانه های رسمی نباید به صورت بریده نشریه باشد بلکه باید صفحه کامل آن نشریه،که اثر در آن منتشر شده است ، ارسال شود .

ربیعی بیان کرد: مطالب منتشر شده در رسانه های مکتوب جهت ارسال باید با فرمت jpg   بوده و یابه صورت zip شده فایل را در قسمت ارسال بارگزاری گردد.آثار رسیده به دبیرخانه از لحاظ مالکیت معنوی مورد بررسی قرار می گیرد .

مسئول بسیج رسانه استان مرکزی گفت: در رسانه های مجازی که آثار بی نام منتشر می شود ،ذکر کد مطلب ضروری است  و عکس ها به صورت اصل (اورجینال ) ارسال شود ، به عبارتی با فتوشاپ یا ابزار دیگر به صورت اغراق آمیز دستکاری نشده باشد ، عکس ها بافرمت jpg  یا به صورت  zip در قسمت ارسال فایل عکس بارگزاری گردد.

وی ادامه داد: آثاری که به طور مشترک وگروهی تهیه شده باشند و در صورت راهیابی به مرحله نهایی ،گروه تولید کننده به عنوان برنده اعلام خواهند شد .

ربیعی خاطرنشان کرد: مستند، موشن گرافیک و آثار نمایشی با محوریت موضوعات جشنواره باید در پایگاه اطلاع رسانی، خبرگزاری ها ،پایگاه خبری، مطبوعات، صدا وسیما و یا رسانه های مستقل استان منتشر شده باشد .

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *