آغاز عملیات تحویل واحدهای مسکن ملی ساوه از دهه فجر

استاندار مرکزی در جریان بازدید از پروژه‌های مسکن ملی در ساوه گفت: طبق وعده پیمانکار و مقارن با دهه مبارک فجر عملیات تحویل واحدهای مسکن ملی در ساوه انجام خواهد شد

به گزارش نارخبر، فرزاد مخلص الائمه صبح امروز در جریان بازدید از پروژه ۹۸۰ واحدی شهید بهشتی در طرح مسکن ملی ساوه گفت: خوشبختانه با اجرای طرح جهش مسکن سال گذشته ساخت ۱۸۴۸ واحد آپارتمان در سه پروژه کوی مهر،کوی علوی و بام در شهر ساوه آغاز شد که می‌تواند اقدام خوبی در تامین مسکن مردم این شهر باشد. 

وی با بیان اینکه ساخت این خانه‌ها از پروژه‌های مهم طرح جهش مسکن در استان است، افزود: طی بازدید که امروز صورت گرفت روند اجرای کار کنترل و گزارشات پیمانکار دریافت شد که نشان از مطلوب بودن روند اجرایی داشت. 

استاندار مرکزی تصریح کرد: در برخی موارد نیز اگر موانعی سد راه پیمانکاران وجود دارد با همکاری و تعامل در استان و شهرستان بدنبال رفع و تسهیل در ساخت و ساز برای اتمام هرچه سریعتر آن خواهیم بود. 

مخلص الائمه با بیان اینکه طبق وعده پیمانکار مقارن با دهه مبارک فجر عملیات تحویل واحدها به متقاضیان آغاز خواهد شد گفت: شرایط پیش رو امکان این مسئله را فراهم می‌کند و امیدواریم با برنامه ریزی درست این اقدام انجام شود. 

وی خطاب به پیمانکاران طرح جهش ملی مسکن در استان بیان کرد: به پیمانکاران  توصیه می‌کنم از همه ظرفیت های استان مرکزی در تامین مصالح و اقلام مورد نیاز استفاده کنند چراکه خوشبختانه بخش قابل توجهی از مصالح مورد نیاز در استان مرکزی خصوصا ساوه و زرندیه وجود دارد که از سایر استان‌ها نیز برای تهیه آن به استان مرکزی مراجعه می‌کنند.

وی با تاکید بر لزوم فعال شدن همه ظرفیت‌های استان برای اجرای طرح نهضت و جهش مسکن گفت: پروژه ۸۱۰۰ واحدی شهر اراک در حال حاضر بعنوان بزرگترین پروژه یکجا اجرا شده در کل کشور است که عملیات اجرایی آن آغاز شده و با جلسات متعددی که برگزار می‌کنیم بدنبال آن هستیم که موانعی در سر راه این طرح ها ایجاد نشود. 

استاندار مرکزی گفت: اگر فرآیند پروژه‌ها خصوصا از حیث زمان مدیریت شود تا در نهایت زمان تحویل واحدها به متقاضیان کمتر شود به نفع مصرف کننده نهایی است چراکه در صورت طولانی شدن پروسه ساخت و با توجه به افزایش قیمت‌های سالیانه ممکن است مردم در تامین آورده نقدی دچار مشکل شوند.

گفتنی است استاندار مرکزی در جریان حضور خود در شهر ساوه از بخش‌های مختلف پروژه ۹۸۰ واحدی کوی مهر ( شهید بهشتی ) در ساوه بازدید و در گفتگو با پیمانکاران این طرح در جریان آخرین وضعیت اجرای پروژه ۱۸۴۸ واحد ساوه قرار گرفت.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *