فرمانده سپاه ساوه:بسیج سازندگی در واقع استفاده از ظرفیت مردم در مسیر سازندگی و آبادانی کشور است که اهداف این نهاد باید برای جوانان تبیین شود.،۸۰ گروه جهادی در ساوه فعال هستند

فرمانده سپاه شهرستان ساوه از فعالیت ۸۰ گروه جهادی در عرصه‌های مختلف عمرانی، خدماتی، آموزشی و اقتصاد مقاومتی خبر داد.

به گزارش نارخبر؛سرهنگ «علیرضا مهدی» امروز چهارشنبه در آیین تجلیل از جهادگران شهرستان ساوه اظهار کرد: بسیج سازندگی در واقع استفاده از ظرفیت مردم در مسیر سازندگی و آبادانی کشور است که اهداف این نهاد باید برای جوانان تبیین شود.

وی بیان کرد: خوشبختانه هر روز شاهد بالندگی و رشد بسیجیان جهادگر در عرصه پیشرفت و محرومیت زدایی هستیم و کارهای بزرگ و هدفمندی در این زمینه صورت گرفته است. و همچنین۸۰ گروه جهادی در عرصه‌های خدماتی، محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی و عمرانی با هدف ارائه خدمات مطلوب به مردم انقلابی و ولایت‌مدار فعالیت می‌کنند.

مسرهنگ مهدی گفت: امروز گروه‌های جهادی، آتش به اختیار را تفسیر کردند و بدون هراس از دشمنان در تمام صحنه‌ها حضور پررنگ دارند؛ در شرایطی که دشمن از هر ترفندی برای ضربه به نظام استفاده می‌کرد عده‌ای به وعده‌های پوچ دشمنان اعتماد کردند اما مردم باید با بصیرت حق و باطل را تفکیک کنند.

همچنین حجت الاسلام مهدی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان ساوه در این مراسم گفت: عده‌ای مدام در پی شایعه پراکنی هستند و تمام اقدامات مسئولان و دولتمردان را زیر سوال می‌برند اما در این شرایط بسیجیان باید برای انقلاب کادرسازی کنند.جهادگران باید روحیه خستگی ناپذیر شهید سلیمانی را الگوی خود قرار دهند و بدانند که مردان و زنان بزرگی همچون شهید سلیمانی جان خود را فدای امنیت کشور کردند.

وی تصریح کرد: هنگامی که داعش وارد سوریه شد بیش از ۱۱ میلیون نفر آواره شدند اما به برکت خون شهدای مدافع حرم، ایرانیان ناامنی و وجود داعش را احساس نکردند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *