کشف بیش از ۴ هزار لیتر روغن خوراکی احتکار شده از مرغداری در ساوه

فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۴ هزار و ۴۶۵ لیتر روغن خوراکی به ارزش یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال در شهرستان ساوه خبر داد.

به گزارش نارخبر؛سردار”حسن مفخمی شهرستانی”در تشریح این خبر بیان داشت: در تداوم طرح تشدید مبارزه با احتکارکنندگان اقلام مورد نیاز عمومی و به دنبال دریافت گزارش های مردمی مبنی بر احتکار و دپوی مقادیر زیادی روغن خوراکی در یک مرغداری در اطراف شهرستان ساوه ، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: با بررسی های میدانی و تحقیقات پلیسی و پس از تأیید صحت گزارش دریافتی و هماهنگی با دستگاه قضائی از این مرغداری بازرسی شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به کشف ۴ هزار و ۴۶۵ لیتر روغن خوراکی احتکار شده در این عملیات خاطر نشان کرد: در بررسی کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان، ارزش تقریبی روغن های احتکار شده یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال ، برآورد شده است.

سردار مفخمی شهرستانی در پایان با تأکید بر عزم قاطع پلیس در مبارزه با پدیده شوم احتکار و قاچاق کالاهای اساسی و ارزاق عمومی مورد نیاز مردم افزود: فرد محتکر دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده، به منظور سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *