آزادسازی خرمشهر مظهر استقامت و پایداری ملت ایران است

فرمانده سپاه زرندیه گفت: آزادسازی خرمشهر مظهر استقامت و پایداری ملتی است که هشت سال جانانه در برابر دشمن تا دندان مسلح، مقاومت کرد.

به گزارش نارخبر به نقل از دیار آفتاب؛ در آستانه فرا رسیدن سوم خرداد سالروز پیروزی غرور آفرین عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر قهرمان سرهنگ پاسدار محسن صادقی فرمانده سپاه زرندیه گفت: آزادسازی خرمشهر مظهر استقامت و پایداری ملتی است که هشت سال جانانه در برابر دشمن تا دندان مسلح، مقاومت کرد.

فرمانده سپاه زرندیه با بیان اینکه اگر به مزار مطهر شهدای شهر و روستای اطراف خود سری بزنیم شهیدی از عملیات بیت المقدس دیده خواهد شد اظهار داشت : امروز باید فرهنگ شجاعت و مردانگی شهدا را با زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره رشادت های آن مردان خدایی ترویج کنیم.

 صادقی سالروز فتح خرمشهر را یکی از بهترین فرصت های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و افزود: تبیین دستاوردهای دفاع مقدس و انتقال آن به نسل های جدید جامعه بسیار ضروری است و  باید اهالی جبهه و جنگ با بیان این دستاوردها ، حماسه های هشت سال دفاع مقدس را از تحریف بدخواهان نظام مصون دارند.

وی با تاکید بر اینکه پس از آزادسازی خرمشهر رژیم بعث عراق دنبال پایان جنگ بود؛ خاطرنشان کرد: عملیات بیت المقدس تمامی معادلات جنگ را بهم ریخت و به حق این روز با عنوان روز مقاومت، ایثار و پیروزی در تقویم رسمی کشور ما ثبت و عملیات پرفروغ بیت المقدس در تاریخ پر از حماسه ایران اسلامی جاودانه شد.

سرهنگ صادقی با بیان اینکه بیش از ۳۰ عنوان برنامه در ایام پیروزی غیورمردانه سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر در سطح شهرستان زرندیه برگزار خواهد شد گفت: برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی ، مراسم گرامی داشت حماسه آزادسازی خرمشهر، یادواره ۲۶ شهید عملیات بیت المقدس زرندیه ، افتتاح پروژه های اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی در مناطق محروم بخش خرقان ، اکران فیلم موقعیت مهدی و رو نمایی از کتاب شهید والامقام غضنفر بابایی از جمله برنامه های شاخص این ایام می باشد.

انتهای پیام 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *