انقلاب اسلامی مقتدرتر از هر زمانی به مسیر خود ادامه می دهد/شهید «قدبیگی» از سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی بود

مخلص الائمه گفت: به لطف خداوند متعال به مراتب مقتدرتر و شکوفاتر از دهه های قبل ، دهه های ابتدای انقلاب و دهه های آغازین نهضت امان خمینی(ره) هستیم.

به گزارش  نارخبر ، به نقل از دیار آفتاب؛ فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی در دیدار با شهید خانواده معظم شهید اقتدار و صنعت دفاعی شهید احسان قدبیگی اظهار کرد: شهید مهندس احسان قدبیگی از نخبگان و افتخارات استان مرکزی و از رویش های دهه ۷۰ چهل واره دوم انقلاب اسلامی بودند.

وی افزود: بیش از ۶ دهه از عمر نهضت امام خمینی(ره) می گذرد و در آغاز چهل واره دوم انقلاب قرار داریم که به لطف خداوند متعال به مراتب مقتدرتر و شکوفاتر از دهه های قبل ، دهه های ابتدای انقلاب و دهه های آغازین نهضت امان خمینی(ره) هستیم.

مخلص الائمه بیان کرد: انقلاب اسلامی اگر امروز در اوج اقتدار و پایداری است بی تردید ناشی از حضور موثر نخبگان و جوانان غیرتمند در عرصه های مختلف است که به وجود آنها افتخار می کنیم و قدردان خانواده های معظم آنها به خاطر تربیت چنین فرزندانی هستیم.

وی با بیان اینکه امروز ملت ایران به نیروهای مسلح مقتدر افتخار می کنند ، گفت: نیروهای مسلح تمام تهدیدات دشمنان را کوبنده و با صلابت پاسخ خواهند داد.

استاندار مرکزی با تجلیل از مجاهدت های شهید اقتدار و صنعت دفاعی شهید احسان قدبیگی گفت: شهید احسان قدبیگی از سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی بود که با تلاش های خالصانه منشا خیرات فراوانی برای کشور بود.

وی افزود: علیرغم اینکه شهدایی چون شهید احسان قدبیگی حضرت امام (ره) را درک نکرده بودند اما با مسیر و راهی که در پیش گرفتند از مقلدان واقعی حضرت امام(ره) بودند و به تعبیر شهید بهشتی(ره) مقلدان واقعی امام خمینی(ره) سرنوشتی جز شهادت ندارند.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: اینجانب به عنوان خدمتگزار مردم در دولت ضمن تبریک و تسلیت این جوان نخبه صنعت دفاعی علو درجات برای شهید عزیز و به خانواده معظم صبر و ثبات قدم در راه و مسیر شهدای انقلاب اسلامی از خداوند متعال دارم.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *