اعزام زائر از ساوه و زرندیه به مرقد مطهر امام راحل+ گزارش تصویری

۲ هزار و ۲۰۰ زائر از شهرستان‌های ساوه و زرندیه برای شرکت در آیین سی‌ و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) عازم مرقد مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی شدند.

به گزارش نارخبر؛ فرماندار ساوه در آیین بدرقه کاروان های زیارتی شهروندان به مقصد بارگاه امام راحل که از مقابل سپاه شهرستان انجام شد، گفت: امروز یک هزار و ۵۰۰ تن از شهروندان که پیش از این برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام نام نویسی کرده بودند، عازم تهران شدند.

 الیاسی افزود: نشست های هماهنگی برای اعزام زائران به مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل در ساوه از حدود یک ماه پیش با مدیریت فرمانداران و فرماندهان سپاه و همچنین همکاری دستگاه‌ها در قالب کمیته های مختلف برگزار شد تا در نهایت با مدیریتی مناسب همه زائران اهل ساوه راهی این مراسم معنوی شوند.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: همزمان با سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی، ۱۵۰۰ نفر از ساوه به مرقد امام راحل اعزام شدند.

سرهنگ مهدی افزود: پس از دوسال و با فروکش کردن بیماری کرونا، این افراد در غالب ۴۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس از شهر ساوه جهت شرکت در مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام راحل اعزام شدند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *