وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی استعفا کرد/ دولت موافقت می‌کند؟

حجت الله عبدالملکی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد به استان همدان سفر کرد 97 11 18 10
برخی اخبار حاکی از این است که عبدالملکی وزیر کار استعفا داده است و به نظر می‌رسد دولت قرار است با این استعفا موافقت کند.

به گزارش نارخبر؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ برخی اخبار از سوی خبرگزاری‌های رسمی حاکی از استعفای وزیر کار است و به نظر می‌رسد که دولت بنای موافقت با این استعفا را دارد و احتمالاً زاهدی‌وفا معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور به عنوان سرپرست وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی معرفی خواهد شد.

به گزارش راه دانا؛ در روزهای اخیر بازنشستگان در اعتراض به میزان افزایش حقوق بازنشستگی و مستمری تامین اجتماعی در شهرهای زیادی تجمعات اعتراض آمیز برگزار کردند.

ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار یکی از خبرگزاری‌های رسمی در پاسخ به سؤال مطرح‌شده استعفای حجت‌الله عبدالملکی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: این موضوع از دیروز در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی مطرح شده است.

سید محمد حسینی، معاون امور مجلس رئیس‌جمهور، نیز در پاسخ به پرسشی مبنی براینکه با توجه به اینکه در آستانه یک سالگی دولت سیزدهم هستیم، احتمال تغییر در کابینه وجود دارد؟ گفت: گاهی اوقات افرادی که در خارج از دولت هستند، اظهار نظراتی درباره تغییر کابینه می‌کنند که غلط است.

وی ادامه داد: آن‌ها صرفاً نظر شخصی خویش را اعلام می‌کنند. مثلاً اخیراً شاهد بودیم درباره یکی از وزرا، جو سنگینی ایجاد کردند که او استعفا داده و از دولت خارج می‌شود؛ اما ما که در دولت هستیم می‌دانیم که هنوز خبری از این تصمیم به صورت قطعی وجود ندارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *