نریمانی و میرزامحمدی در جمکران دعای توسل و عرفه می‌خوانند

مراسم هفتگی قرائت دعاهای توسل، کمیل و ندبه در مسجد مقدس جمکران این هفته نیز در روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه ۱۴، ۱۵ و ۱۶ تیرماه و مراسم قرائت دعای عرفه نیز ۱۸ تیرماه برگزار خواهد شد.

به گزارش نارخبر به نقل از فارس، مراسم هفتگی قرائت دعاهای توسل، کمیل و ندبه در مسجد مقدس جمکران این هفته نیز در روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه ۱۴، ۱۵ و ۱۶ تیرماه برگزار خواهد شد.

امشب سه‌شنبه ۱۴ تیرماه مراسم قرائت دعای توسل با عنوان «توسل به حریم کبریا» با سخنرانی حجت‌الاسلام تراشیون و قرائت دعای سید رضا نریمانی به مناسبت ایام شهادت امام باقر(ع)، بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار خواهد شد.  در روز پنجشنبه ۱۶ تیرماه و در شام شهادت امام پنجم شیعیان مراسم قرائت دعای کمیل با عنوان «کمیل عارفانه» با سخنرانی حجت‌الاسلام خلج و قرائت دعای جواد برزگر برگزار می‌شود.

روز جمعه ۱۷ تیرماه، مراسم قرائت دعای ندبه با عنوان «ندبه انتظار» از ساعت ۶ صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام مهدوی ارفع و قرائت دعای علی مهدوی‌نژاد برگزار می‌شود. این مراسم از شبکه قرآن و معارف سیما و شبکه استانی نور پخش زنده خواهد شد. 

روز شنبه ۱۸ تیرماه مصادف با هشتم ماه ذی‌الحجه روز عرفه، مراسم دعای عرفه در این مسجد، با نوای حجت‌الاسلام میرزامحمدی از ساعت ۱۸ برگزار می‌شود.

تمام این برنامه‌ها از صفحه مجازی مسجد مقدس جمکران به نشانی jamkaran_ir در اینستاگرام پخش زنده خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *