دختران نوجوان مناسبترین سوژه کشته‌سازی ضدانقلاب

رسانه‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان این روزها سوژه‌های پروژه کشته‌سازی خود را از بین دختران نوجوان انتخاب می‌کنند.

از شایعه تا واقعیت: خبرگزاری فارس چند روز پیش در گزارشی به سناریوی کشته‌سازی دشمن در اغتشاشات سال‌های اخیر اشاره کرد(اینجا).

فرمانده پلیس ایران هم در این باره گفت:پروژه کشته سازی راهبرد دشمن است و در این حوادث نیز کسانی که به قتل رسیدند که اصلاً در محل‌های تجمعات حضور نداشتند یا با سلاح هایی به قتل رسیده که در اختیار نیروهای حافظ امنیت نبود بعضاً با چاقو و سلاح سرد و سلاح هایی که هیچ کدام از مجموعه های امنیتی ما در صحنه نداشتند کشته شدند چرا که پلیس از گلوله های پلاستیکی استفاده کرده البته غیر از دفاع از مقر که بحث آن جدا است.

اما شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان وابسته به انگلیس و آل سعود با رگبار اطلاعات دروغ، ناقص و تحریف شده سعی می‌کنند تا به هروسیله‌ای سناریوی کشته‌سازی را در صدر اخبارقرار دهند.

در جدیدترین این اتفاق، دوباره سوژه مشابهی را انتخاب کردند: یک دختر نوجوان که هر دو ویژگی تکمیل سناریوی آن‌ها را داشته باشد. سارینا اسماعیل زاده دختر ۱۶ ساله‌ای که در این روزها فوت کرده است دارای هردو ویژگی مدنظر آن‌ها یعنی دختر بودن و نوجوان بودن داراست.

رسانه های معاند پس از اعلام دستور کار جدید با کلیدواژه #سارینااسماعیلزاده شروع به انتشار مطالب با ادعای کشته شدن وی توسط نیروهای امنیتی رفتند.

اما صحبت‌های مادر وی و سایر مستندات، سناریوی آنها را زود نقش بر آب کرد‌. مادر سارینا اسماعیل زاده خودش با تایید خودکشی دخترش اعلام کرد که متاسفانه سارینا سابقه خودکشی داشته است.

همچنین بررسی پست‌های منتشر شده منتسب به سارینا در فضای مجازی نیز صحبت‌های مادرش را بیش از پیش تایید می‌کند.

پایان پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *