حاجی‌دلیگانی: طرح برخورد با منتشرکنندگان اکاذیب در فضای مجازی، بزودی در مجلس ارائه خواهد شد

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: برای برخورد با منتشرکنندگان اکاذیب در فضای مجازی طرحی در حال تدوین است که بزودی در مجلس ارائه خواهد شد.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر برخی از افراد که با نردبان به این جایگاه رسیده بودند، در امتحان رد شدند و نتوانستند وظیفه خود را به خوبی بشناسند و طبق آن عمل کنند، اظهار داشت: لازم است مردم این افراد را کنار بگذارند و در ادامه با آن‌‌ها برخورد مناسب صورت بگیرد تا درسی برای افرادی باشد که بر خلاف منافع ملت اقدام می‌کنند.

وی با اشاره به نشر اکاذیب توسط افراد مختلف در فضای مجازی در مدت اخیر افزود: لازم است همان قواعد، مقررات و چارچوب‌هایی که در فضای حقیقی وجود دارد در فضای مجازی نیز مطرح باشد تا بتوان این فضا را به‌درستی اداره کرد.

حاجی‌دلیگانی افزود: در صورت اداره درست فضای مجازی، افراد فعالیت‌های مثبت خود را خواهند داشت، به آزادی دیگران لطمه‌ای وارد نمی‌شود و در ادامه نیز این فضا باعث جرم‌افزایی نخواهد شد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خبر داد: برای برخورد با منتشرکنندگان اکاذیب در فضای مجازی طرحی در حال تدوین است و به زودی در مجلس ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/۶۳۱۲۵/ ت ۱

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *