ناکامی سارقان محموله چوب در شهرستان ساوه با هوشیاری پلیس

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه از کشف يک تن و ۸۰۰ کيلو گرم چوب سرقتي در عمليات پليس اين شهرستان در توقيف يک دستگاه خودروي نيسان خبر داد.

به گزارش نارخبر سرهنگ ” علی اکبر عیسی آبادی” با اعلام این خبر، گفت: ماموران کلانتری ۲۰ نوبران این شهرستان در حین گشت زنی، به دو نفر که با یک دستگاه خودروی نیسان در حال انتقال محموله چوب بریده شده بودند مشکوک شده و اقدامات لازم در خصوص متوقف نمودن خودرو در دستور کار قرار گرفت .

وی افزود: پس از انتقال خودرو به مقر انتظامی و بررسی دقیق موضوع، مشخص شد که متهمان چوب ها را از یکی از باغهای روستاهای اطراف شهر نوبران سرقت و قصد خارج نمودن آنها را از شهرستان داشته اند که اقدام آنها توسط پلیس ناکام می ماند .

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه اظهار داشت: در بازرسی از خودرو یک تن و ۸۰۰ کیلو گرم چوب کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی در پایان افزود: با توجه به فعالیت مجرمانه برخی از افراد سودجو در تخریب منابع طبیعی و محیط زیست و قطع درختان مثمر و غیر مثمر برای دست یابی به منابع مالی، از آنجائی که قطع درختان آسیب جدی به محیط زیست وارد آورده، لذا کشاورزان و باغداران هرگونه فعالیت افراد غیر مجاز را در مزارع و باغات زیر نظر گرفته و از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *