اتفاقات اخیر نتیجه کوتاهی در جهاد تبیین است

فرمانده سپاه ناحیه ساوه با اشاره به اینکه اتفاقات اخیر نتیجه کوتاهی در جهاد تبیین است، گفت: با جهاد تبیین می‌توان مانع از بروز اتفاقات و حوادث اخیر شد.

به گزارش نارخبر،سرهنگ پاسدار علیرضا مهدی شنبه ۲۸ آبان‌ماه ۱۴۰۱ به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج در نشستی با خبرنگاران با اشاره به اینکه واقعه کربلا در حال تکرار است، اظهار کرد: در نبرد بین حق و باطل که از بدو اسلام وجود داشت همواره جبهه باطل به دنبال فاجعه آفرینی بوده و دست به اقدامات ننگین زده است. امروز نیز این نبرد ادامه دارد و واقعه کربلا در حال تکرار شدن است گرچه دشمن نمی‌تواند هیچ غلطی بکند چرا که مانند کوه ایستاده‌ایم و اجازه نخواهیم داد معاندان توطئه‌آفرینی کنند.

وی بیان کرد: استکبار جهانی وقتی توان و قدرت بسیج را در کشور می‌بیند در توطئه افکنی خود با شکست مواجه می‌شود و دست به دامن افراد فاسد، چاقو به دست و فریب خورده شده و با تبلیغات سوء در فضای مجازی و ماهواره‌ای عده‌ معدودی را ناخواسته وارد جریانات آشوبگری می کند که امیدواریم این افراد راه را از چاه شناختنه و به دامن انقلاب برگردند.

فرمانده سپاه ساوه در ادامه با اشاره به درخشش بسیج در طول انقلاب، افزود: از زمانی که امام راحل دستور تشکیل بسیج را صادر فرمودند هر روز شاهد افتخارآفرینی این شجره طیبه بوده‌ایم و همواره برگ زرینی از سوی بسیج در صفحات تاریخ کشور ورق خورده است.

وی با بیان اینکه در دوران جنگ تحمیلی افزون بر ۸۰۰ هزار نفر بسیجی در میدان نبرد حضور داشتند، افزود: قریب به نیمی از شهدای جنگ تحمیلی را بسیجیان تشکیل دادند و پس از دوران دفاع مقدس نیز بسیج در حوزه سازندگی و بازسازی حضور تاثیرگذار داشت و در مقاطع مختلف تاریخ از قبیل سیل و زلزله و … و نیز در شرایط کرونایی که یک آزمون الهی بود گل کاشتند و در حوزه پیشگیری و درمان این بیماری مجاهدت کردند.

وی بیان کرد: دشمن وقتی می‌بیند بسیج به عنوان الگوی ایستادگی و مقاومت و نیز با خدمت خالصانه و صادقانه به مردم خدمات‌رسانی می‌کند چاره‌ای جز حذف بسیج و فرهنگ بسیجی ندارد چرا که این نهاد مقدس به جهانیان درس آزادگی و ایستادگی می‌دهد و در مقابل حرمله‌هایی که امروز با پول رژیم سعودی و استکبارهایی به خیابان آمده و در صدد از بین بردن بسیجیان هستند، ایستادگی و مقاومت می‌کند.

فرمانده سپاه ساوه در ادامه با اشاره به اینکه برنامه‌های هفته بسیج از ۲۹ آبانماه تا پنجم آذرماه برگزار می‌شود، افزود: ۱۵۰ برنامه در قالب ۵۰ عنوان، برای هفته بسیج در شهرستان ساوه پیش بینی شده است که با اجرای برنامه‌های بسیج سازندگی و اقتصاد مقاومتی که از فعالیت‌های افتخار آفرین بسیج در خدمت به مردم و کاهش آلام آنهاست، آغاز می‌شود.

وی افزود: افتتاح کلنگ‌زنی پروژه‌های بسیج سازندگی و و اقتصاد مقاومتی، برگزاری رزمایش کمک‌های مومنانه، حمایت از خانواده بیماران خاص، آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد، برپایی نشست‌های بصیرتی، یادواره شهدا مسابقات فرهنگی، ورزشی کتابخوانی، برگزاری اردوهایی با هدف آشنایی دانش آموزان با دستاوردهای انقلاب با هدف تقویت بصیرت افزایی و ایجاد نشاط و شادمی، از مهمترین برنامه های هفته بسیج در ساوه است.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال سیاه نمایی دستاوردهای نظام اسلامی است، گفت: باید نسل جوان با پیشرفت های کشور در حوزه های گوناگون آشنا شوند تا امید به آینده در دلهای آنها زنده شود و نسل امیدوار به آینده تربیت شود.

سرهنگ مهدی در ادامه با تاکید بر اینکه خبرنگاران پیش قراولان جنگ نرم هستند، افزود: هر چقدر فعالیت رسانه‌ها تاثیرگذارتر باشد، دشمن در انجام توطئه‌های خود ناکام خواهد ماند. فضای مجازی و رسانه‌ای اصلی ترین ارتش دشمن است و باید رسانه‌ها که سردمدار بصیرت افزایی هستند اجازه ندهند دشمن در چنین شرایطی توطئه آفرینی کند و باید به نحوی عمل کنید که دشمن آرزوی خود را به گور ببرد و کربلاها تکرار نشود. هر چقدر فضای رسانه‌ای در جهاد تبیین قویتر کار کند دروغ ها آشکار می شود و تناقض گویی پایان می‌یابد.

.+
.۳نتهای پیام

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *