میانه جدول جایگاه معقولی برای سفیر گفتمان در پایان فصل است

سرمربی سفیر گفتمان گفت: با توجه به اینکه نخستین سال حضور خود در لیگ برتر فوتسال را تجربه می‌کنیم، میانه جدول برای ما جایگاه خوب و معقولی محسوب می‌شود.

به گزارش نارخبر ،رضا زرخانلی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص پیروزی ۲ بر یک مقابل رکن‌آذین خاورمیانه مشهد در چارچوب برگزاری هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال اظهار کرد: رکن‌آذین تیم خوب و جنگده‌ای است. ضمن اینکه یک بازیکن برزیلی برای تقویت خود اضافه کرده‌اند تا در ادامه لیگ بتوانند با کسب نتایج خوب به منطقه بقا برسند.

وی افزود: پیش از بازی، بازیکنان را به نوع دفاعی که باید مقابل رکن‌آذین و بازیکنان آن به خصوص بازیکن جدید این تیم انجام دهند به خوبی آگاه کردیم. ۲ بر یک نتیجه نزدیکی است و این نتیجه می‌توانست به سود رکن‌آذین تمام شود اما بازیکنان ما اشتباهات کمتری داشتند و موقعیت‌های بهتری خلق کردند.

سرمربی سفیر گفتمان ادامه داد: بازیکنان رکن‌آذین در این دیدار یک بازی خوب و انتحاری از خود به نمایش گذاشتند. موقعیت‌های خوبی روی دروازه ما ایجاد کرده و ما را تحت فشار قرار دادند ولی بازیکنان ما دست و پا بسته نبوده و توانستند بازی خوب و معقولی انجام دهند.

وی گفت: هر تیمی در خط دفاع و حمله اشتباه دارد. ما نیز اشتباهاتی داشته‌ایم اما تلاش کردیم اشتباهات خود را به حداقل برسانیم. دروازه‌بان ما نیز عملکرد قابل توجهی داشت و توانست شوت‌های تیم حریف را به خوبی مهار کند.

زرخانلی در خصوص شرایط تیمش در لیگ برتر فوتسال خاطرنشان کرد: در هفته نخست نیم‌فصل دوم گیتی‌پسند و در هفته دوم سن‌ایچ ساوه را شکست دادیم. بازیکنان ما شخصیت خود را به لحاظ فوتسالی نشان داده‌اند. آن ۲ پیروزی باعث شد بتوانیم روند رو به رشدی کسب کنیم و بازیکنان نمایش بهتری در ادامه لیگ داشته باشند.  

سرمربی سفیر گفتمان در خصوص پیش‌بینی‌اش از جایگاه تیمش در انتهای فصل تصریح کرد: کادر فنی اگر بتواند فرم این بازیکنان را به خوبی حفظ کند، می‌توانیم جایگاه خوبی در پایان فصل کسب کنیم. به دنبال جایگاه سوم و چهارمی نیستیم.

انتهای پیام

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *