واکنش کاربران به متن هماهنگ اکانت‌های ضد ایرانی/ ۴۴ سال در آرزوی براندازی!"> واکنش کاربران به متن هماهنگ اکانت‌های ضد ایرانی/ ۴۴ سال در آرزوی براندازی!

در شب آغاز سال جدید میلادی اکانت‌های ضد ایرانی از ربع پهلوی تا گلشیفته فراهانی متن هماهنگی را در توئیتر منتشر کردند. کاربران نسبت به این اقدام واکنش‌های فراوانی داشته‌اند که برخی از این واکنش‌ها پیش روی شماست.

به گزارش  نارخبر؛ به نقل از فارس پلاس؛ واکنش کاربران: در شب آغاز سال جدید میلادی اکانت‌های ضد ایرانی متن هماهنگی را در توئیتر منتشر کردند. اپوزیسیون خارج‌نشین از جمله مصی‌علینژاد، رضا پهلوی، علی کریمی، نازنین بنیادی، گلشیفته فراهانی و حامد اسماعیلیون، در پیامی پیامی هماهنگ در صفحه توئیتری خود نوشتند: «سال ۲۰۲۲ سال شکوه همبستگی ایرانیان با هر باور و زبان و گرایش بود. با سازماندهی و همبستگی، سال ۲۰۲۳ : سال پیروزی ملت ایران خواهد بود؛ سال تحقق آزادی و عدالت در ایران». 

این در حالی است که همزمان با پیام تبریک مشترک، بعضی از سفارت خانه‌های خارجی در ایران نیز پیامی شبیه به اظهارات ضد انقلاب را برای سال جدید میلادی منتشر کرده است.

توییت سفارت فرانسه در شروع سال جدید میلادی

واکنش کاربران

کاربران توئیتر نیز نسبت به این اقدام ضدانقلاب واکنش‌های فراوانی داشته‌اند. فعالان فضای مجازی با داغ کردن هشتگ «هشتاد تا شش ماه» وعده‌های متعدد براندازان برای خیال خام براندازی نظام را به باد تمسخر گرفتند. برخی از این واکنش‌ها پیش روی شماست.

پایان پیام/.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *