پیکر شهید کشوری‌نیا در خرم‌آباد تشییع شد"> پیکر شهید کشوری‌نیا در خرم‌آباد تشییع شد

یکر مطهر این شهید مدافع امنیت وطن پس از تشییع که با حضور اقشار مختلف مردم لرستان از میدان پلیس تا میدان شهدای خرم‌آباد برگزار شد برای خاکسپاری به آرامستان سراب یاس خرم‌آباد منتقل شد.

به گزارش نارخبر به نقل از  صدای ایران،آیین تشییع و خاکسپاری شهید احمد کشوری‌نیا، فرمانده یگان امداد فراجای شهرستان ساوه امروز، ۲۶ دی‌ماه در میدان پلیس شهر خرم‌آباد، برگزار شد.

پیکر مطهر این شهید مدافع امنیت وطن پس از تشییع که با حضور اقشار مختلف مردم لرستان از میدان پلیس تا میدان شهدای خرم‌آباد برگزار شد برای خاکسپاری به آرامستان سراب یاس خرم‌آباد منتقل شد.

محسن رشیدی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان به مناسبت شهادت شهید مدافع امنیت سروان احمد کشوری‌نیا پیام تسلیتی صادر کرد.

در متن این پیام آمده است: بدون شک شهادت پاداش بزرگ مجاهدت فی سبیل‌الله و عنایت خاص حضرت باری‌تعالی به نیک‌سیرتان و رهروان حقیقت و آزادگی است.

شهادت جوان محافظ امنیت و اقتدار وطن، شهید احمد کشوری‌نیا فرزندی برومند از خطه شهیدپرور لرستان، افتخاری دیگر همراه با عزت و سربلندی به  هدیه آورده و کوی و برزن این خطه را معطر به بوی شهادت کرد.

در زمانی که بدخواهان نظام اسلامی با شگردهای مختلف سعی در ایجاد ناامنی در جامعه ایران اسلامی دارند، مجاهدت‌های خالصانه و شجاعانه نیروهای جان بر کف نیروی انتظامی، امنیت و آرامش را برای جامعه ما به ارمغان آورده است.

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت این مدافع رشید عرصه امنیت، به محضر مقام معظم رهبری، آحاد ملت شهید پرور و خانواده آن شهید والامقام، توفیقات روزافزون و سلامت و سعادت عموم مدافعان عرصه امنیت  را  از ایزد متعال مسئلت  دارم، امیدوارم روح این شهید عزیز در بهشت برین، همنشین اولیای الهی، صلحا و امام(ره) و شهدای انقلاب اسلامی باشد.

خاطر نشان می شود که سروان «احمد کشوری» از مأموران پر تلاش فرماندهی انتظامی شهرستان ساوه امروز در بیمارستانی در تهران به فیض شهادت رسید.وی چند روز قبل در عملیات تعقیب و گریز قاچاقچیان در یکی از محورهای مواصلاتی ساوه به شدت مجروح و برای ادامه درمان به بیمارستانی در تهران عازم شده بود امروز بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *