سردار سلامی: سپاه نبود امنیت اروپا از بین می‌رفت

فرمانده‌کل سپاه پاسداران گفت: اروپایی‌ها اشتباهات خود را تکرار نکنند، هرچند به‌همراه آمریکا عادت دارند جای ظالم و مظلوم و شهید و جلاد را عوض کنند.

به گزارش نارخبر به نقل از  خبرگزاری تسنیم، سردار حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اولین ساعات بامداد امروز (شنبه اول بهمن ماه) پس از دیدار محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: صمیمانه از دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که خود از فرماندهان و سرداران پرافتخار دوران دفاع مقدس هستند و همرزم بزرگانی همچون حاج قاسم سلیمانی بودند، تشکر می‌کنم که امروز در اولین ساعات بامداد برای حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل توطئه‌های جهانی که به‌خصوص امروز از سوی بخشی از پارلمان اروپا مطرح شده است، کنار ما حضور یافتند.

وی همچنین از نمایندگان مجلس به‌دلیل اتخاذ مواضع قاطعانه و ارزشمند در دفاع از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی چند روز گذشته تشکر کرد و با اشاره به تصویر شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: شما در این تصویر چهره یک فرمانده پرآوازه و فراموش‌ناشدنی را ملاحظه می‌کنید که همه جهان معترف است این فرمانده رشید به‌اتفاق سایر پاسداران انقلاب اسلامی، بزرگترین و قاطعانه‌ترین نقش را در خاتمه دادن به یک تروریسم عالم‌گیر انجام داد.

سردار سلامی تصریح کرد: اگر مجاهدت‌های مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌ویژه با محوریت نیروی قدس و فرماندهی شهید سلیمانی نبود، قطعاً آتشفشان تروریستی که توسط آمریکایی‌ها ایجاد شد، دامنگیر اروپایی‌ها می‌شد و امنیتی که امروز در اروپا حاکم است، از بین می‌رفت.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: همان‌طور که ترامپ گفت “اوباما خالق و به‌وجودآورنده تروریسم بود و این پدیده را برای اولین بار در سرزمین‌های اسلامی ایجاد کرد”، ولی این آتش در لبه‌های اروپا بود و اگر مهار نمی‌شد تمام سطوح جغرافیایی اروپا را در بر می‌گرفت؛ اما عادت اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها این است که همیشه جای جلاد و شهید و ظالم و مظلوم را عوض می‌کنند.

وی یادآور شد: همان‌طور که دفاع مشروع فلسطینی‌ها را تروریسم می‌دانند و تهاجم صهیونیست‌ها را دفاع مشروع(!)، دفاع مردم یمن از تمامیت ارضی و سیاسی خود را نیز تروریسم می‌دانند و تهاجم آل‌سعود و متحدان آن را دفاع مشروع تلقی می‌کنند، به همین نحو دفاع مردم ایران و سپاه از ارزش‌های خود را تروریسم تلقی می‌کنند، و در حالی که خودشان را ضد تروریسم نشان می‌دهند، پناه‌دهنده به تروریسم هستند.

سردار سلامی متذکر شد: اروپا دوبار خود را در یک جنگ جهانی قرار داد و امروز بر ویرانه‌های همان جنگ‌های گذشته، اروپای جدید شکل گرفته است، اروپا از اشتباهات گذشته خود درس نگرفته است و فکر می‌کند با چنین بیانیه‌هایی می‌تواند این سپاه عظیم را که سرشار از قدرت ایمان، توکل و اراده است متزلزل کند.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران تأکید کرد: ما هرگز از چنین تهدیداتی و حتی عمل نسبت به آن نگران نیستیم، چرا که هرچقدر دشمنان به ما فرصت عمل دهند، ما قوی‌تر عمل می‌کنیم، سپاه اساساً در عمل قوی است، کسانی که این امکان را فراهم می‌کنند قدرت سپاه به حرکت درآید، به‌نفع سپاه کار کرده‌اند، ولی ما به اروپایی‌ها توصیه می‌کنیم که تکرار اشتباهات گذشته خود را مرتکب نشوند.

وی در پایان با تأکید بر اینکه اگر اروپایی‌ها دچار اشتباه شوند، باید پیامد اشتباه خود را بپذیرند افزود: امروز ببینید که سازمان منافقین توسط چه‌کسانی حمایت می‌شود، بیش از ۱۷ هزار نفر را این تروریست‌های منافق به شهادت رساندند، آنها یا از تجزیه‌طلب‌ها حمایت می‌کنند یا از کسانی که اموال عمومی را تخریب می‌کنند، یا کسانی که حملات مسلحانه علیه مردم بیگناه صورت می‌دهند.

انتهای پیام/+

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *