ذات انقلاب از درون حوزه‌های علمیه جوشیده است

سردار عظیم ابراهیم‌پور مسئول سابق قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کشور گفت: تعداد شهدای روحانی انقلاب و دفاع مقدس چندین برابر بیشتر از اقشار دیگر جامعه است

سردار عظیم ابراهیم‌پور مسئول سابق قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کشور، در مراسم یادواره شهدای طلبه ساوه و زرندیه با اشاره به اینکه تعداد شهدای روحانی انقلاب و دفاع مقدس چندین برابر بیشتر از اقشار دیگر جامعه است، اظهار داشت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی محصول حوزه است و ذات انقلاب از درون حوزه‌های علمیه جوشیده است.

سردار ابراهیم‌پور با تأکید بر اینکه از بدو خلقت حضرت آدم، جبهه حق و باطل تشکیل شده و همواره این دو جبهه در نزاع با یکدیگر هستند، یادآور شد: در ۴۴ سال گذشته، انقلاب اسلامی فتنه‌های زیادی را پشت سر گذاشته که بزرگترین و جامع‌ترین فتنه‌ طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران، همین فتنه اخیر بود که به لطف خدا ناکام ماند.

مسئول سابق قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه، با بیان اینکه همه پیامبران از حضرت موسی(ع) و حضرت عیسی(ع) گرفته تا آخرین فرستاده خدا، همواره در تلاش برای خنثی‌سازی نقشه‌های دشمنان اسلام بودند، یادآور شد: طلبه‌ها رسالت سنگینی در تبیین و روشنگری حقانیت جبهه اسلام بر عهده دارند و این امر جز با شناخت فتنه‌ها و اهداف آن‌ها میسر نخواهد شد.

سردار ابراهیم‌پور، دو مکتب مهم جهانی را معرفی کرد و گفت: مکتب جبهه حق، اسلام و شیعه انقلاب اسلامی و مکتب جبهه باطل، یهود، نظام سلطه، بهائیت، وهابیت و آمریکا و اسرائیل است که اهداف آن‌ها نفوذ، استحاله و فروپاشی است.

وی با تأکید بر اینکه وحدت شیعه و سنی جزو اصول انقلابی است، خاطرنشان کرد: برای آزادی یک و نیم میلیارد مسلمان از چنگال نظام سلطه و پیروزی جبهه اسلام، نیازمند وحدت شیعه و سنی هستیم.

در این مراسم از خانواده گرانقدر شهدا، رزمندگان روحانی دفاع مقدس، مدیران مدارس علمیه، مسئولین پایگاه بسیج طلاب با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *