افتتاح سالن تشریح و بافت شناسی دانشکده علوم پزشکی ساوه

سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه در مراسم افتتاح سالن تشریح و بافت شناسی دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت:پردیس دانشکده علوم پزشکی ساوه آماده افتتاح است و حدودا یک ماه است که  کلاس‌ها به صورت غیر رسمی آغاز شده است .

به گزارش نارخبر؛ محمود کریمی امروز درمراسم افتتاح سالن تشریح و بافت‌شناسی پردیس دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: پردیس دانشکده علوم پزشکی ساوه آماده افتتاح است و حدودا یک ماه است که  کلاس‌ها به صورت غیر رسمی آغاز شده است .

کریمی بیان کرد : ۷۰ میلیارد تومان برای ساخت پردیس و همچنین برای تجهیزات و آزمایشگاه و ساخت قسمت‌هایی از مجموعه ۳۰ میلیارد تومان دیگر اعتبار از سوی خیرین صرف شده است.
سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه ادامه داد: فرآیند آموزش در یک ماه پیش آغاز و آزمایشگاه‌ها تجهیز و با تحویل جسد برای پیشبرد اهداف دانشجویان این مراکز افتتاح شد.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه بیان کرد: با اخذ مجوز فاز دوم و قول مساعد خیرین، خوابگاه و سایر امکانات رفاهی به‌زودی ساخته خواهد شد.

وی افزود : خوابگاه در داخل شهر برای رفع نیاز دانشجو وجود دارد اما با ساخت خوابگاه در جوار پردیس، موانع ایاب و ذهاب رفع و از اتلاف وقت جلوگیری خواهد شد.

وی بیان کرد: دانشجوی پزشکی ۷ سال در این شهر خواهد بود، جذب دانشجوی پزشکی در این شهرستان با توجه به نزدیکی به پایتخت متقاضی بسیاری دارد.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه ادامه داد: پذیرش دانشجو از سراسر کشور داریم و باید از امکانات رفاهی خوبی برخوردار باشند تا با ایجاد جاذبه پس از فارغ‌التحصیلی، تمایل به خدمت در ساوه را داشته باشند.
کریمی گفت: بر آنیم تا رشته‌های تخصصی برای دانشجویان پزشکی نیز در این دانشگاه پیش‌بینی شود تا ۱۱ سال مداوم در این شهر باشند و بتوانیم به بهترین نحو آنها را تحویل جامعه دهیم.

وی ییادآور شد: اخیراً دانشکده علوم پزشکی ساوه موفق به اخذ تندیس در مسیر رشد و پیشرفت از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده است.

 
پایان پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *