بیایید قدر این انقلاب  را بدانیم  عزیزان،ین انقلاب ساده بدست نیامده 

اين انقلاب ساده بدست نيامده . اين انقلاب ثمره خون شهداى صدر اسلام است . اين انقلاب ثمره خون شهيدان كربلاست . اين انقلاب ثمره زجر كشيدنهاى امير مومنان اين اول مظلوم امام على عليه السلام است . اين انقلاب ثمره زندان كشيدنهاى امام موسى بن جعفر است. اين انقلاب هم ثمره خون هزاران شهيد انقلاب اسلامى و جنگ تحميلى است واين انقلاب براى يارى دين خداست

به گزارش نارخبر،به نقل از اداره بنیادشهید و امور ایثارگران ،وصیت نامه شهید بزرگوار را مشاهده میکنید:

وصیت‌نامه
 بسم الله الرحمن الرحیم
 وصیت نامه شهید محمود رضا ذوالفقارى                   فرزند  محمدرضا                    15403/65
 اشهد ان لا اله الا الله  * اشهد ان  محمد الرسول الله * و اشهد ان امیر المومنین على ولى الله

 حکم براى شما مقرر گردید و حال آنکه  بر شما ناگوار  و مکره  است لیکن چه بسیار شود چیزى  که شما ناگوار  پندارید  ولى خیر و صلاح شما در آن باشد و چه بسیار  چیزى  که  شما دوست  دارید و در واقع  شر و فساد درآن است و خداوند  به مصالح امور  داناست و شما  نادانید.      « قرآن کریم »
پروردگارا ،  معبودا :  کمکم کن  در راهى  که قدم گذاشته ام  و هدفى جز رضاى  تو در دفاع  از اسلام  و لبیک به فرمان  نایب امام زمان (عج)  ندارم مخلص باشم. و شهادت را  که  به بندگان مخلصت  ارزانى  میدارى   به این بنده ات  نیز  نصیب گردان . اکنون  زمان آن رسیده  که از اسلام  عزیز  که مورد  حمله  ابر جنایتکاران  شرق و غرب   و نوکرانشان قرار گرفته  دفاع و از اما م عزیزمان نایب امام پشتیبانى کنیم. و نصایحش را به گوش دل  خریده و عمل کنیم.
  سعى مان این باشد  که  از ادامه  دهندگان راه شهداى  عزیزمان  که از  زن و فرزند و پدر و مادر  ودنیا و هر چه در آن است  گذشته  و  براى  یارى دین خدا شتافتند  و در این راه   به خون خود  غلتیدند  و جان خودرا فدا کردن باشیم .
بیایید قدر این انقلاب  را بدانیم  عزیزان :
این انقلاب ساده بدست نیامده . این  انقلاب  ثمره خون  شهداى صدر اسلام  است . این انقلاب ثمره خون  شهیدان  کربلاست . این انقلاب ثمره  زجر  کشیدنهاى امیر مومنان  این اول مظلوم امام على علیه السلام است . این انقلاب  ثمره زندان کشیدنهاى  امام  موسى بن جعفر است. این انقلاب هم ثمره  خون هزاران  شهید انقلاب اسلامى  و جنگ تحمیلى  است واین انقلاب  براى یارى دین خداست . و دنیا پر از فساد شده بود . ما فریادمان این بود که  بیا  امام زمان  و   به دادمان  برس .
اى برادران  و خواهران: تاریخ را مطالعه کنیدودرنظرتان باشیم بى وفایى مردم کوفه‌را بلکه طورى عمل کنیم که‌درآینده مورد نفرت قرارنگیریم همانطورى کوفه اکنون مورد نفرت مسلمانان قرارگرفته اند.
اى برادران ، اى کارگران زحمت کش و اى کشاورزان  مظلوم  اى عزیزان :  کارشکنى چندنفر درادارات  و کارخانه  شما  را نسبت به انقلاب مأیوس نکند  این انقلاب  را شما به ثمر رساندید  و باید پشتیبانش  هم باشید  و کسانى را که کارشکنى مى کنند در کنارهستند اگر شما کوتاه بیائید  و مظلوم باشید آنها  قدرت گرفته و ظالم‌تر مى شود .
خیلى دوست داشتم براى کشاورزان روستایمان  خدمت کرده باشم  ولى نتوانستم ولى  از شما ها مى خواهم  که مأیوس نباشید .
از برادر موحدى  ساوجى  این یار  با وفاى امام  و نماینده  عزیزمان  بخواهید که به مشکلات  شما رسیدگى کنند  و بگوئید که خانها قدرت  گرفته اند  به کشاورزان  زور مى گویند به ایشان بگوئید  که  4 روز  کار مى کنید و یک روز  مزد مى گیرید.
 پدر و مادر گرامى، خواهران و برادران عزیزم :  خیلى دوست داشتم که خدمت گذارتان باشم  و رضایت شما را جلب کنم شمائى  که برایم  زحمت کشیده اید  و من در مقابل کارى  که  رضایت  شما را جلب کند انجام  ندادم  و مى دانم  که زیاد ناراحتتان کرده ام  ولى  از تک تکتان مى خواهم  که به خاطر خدا بزرگوارى و  سر تقصیراتم  بگذرید!
 اگر من در راه هدفم شهید شدم برایم  گریه نکنید تمام گریه هایتان  براى امام حسین  و اهل بیت  امام حسین علیه السلام  باشد، ودر گریه هایتان مخصوصا خواهرانم .
  خدایا خدایا تا انقلاب مهدى  خمینى را نگه دار.
 سردار شهید محمود ذوالفقارى.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *