پویش نذر ۸ درخت در ساوه شتاب گرفت

اجرای پویش نذر ۸ درخت به نیت امام رضا(ع) در ساوه با استقبال قابل توجه باغداران و انار کاران این شهرستان مواجه شده و شتاب گرفت.

به گزارش نار خبر؛ پویش نذر ۸ درخت به نیت امام رضا(ع) در ساوه در دهه کرامت انجام شد و بعد از آن مورد توجه باغداران ساوجی قرار گرفت.

صنم هدایتی مسئول کانون تخصصی نذر و وقف خدمت رضوی از ادامه اجرای این طرح خبر داد و گفت: در ادامه سلسله برنامه‌های نذر و وقف با حضور خادمیاران رضوی در باغات روستا‌های ملک آباد و‌اندیس از توابع بخش مرکزی ساوه هشت درخت از هر محصول به نیت امام هشتم پلاک کوبی و نذر امام عشق و مهربانی‌ها شد در مرحله بعدی در روستا‌های دیگر اجرایی خواهد شد.

وی افزود: در اجرای این پویش پس از پلاک کوبی درختان محصول برداشت شده از درختی که نذر امام رضا علیه السلام شده است به مصرف نیازمندان خواهد رسید.

هدایتی بیان کرد:‌امید است با اجرای این پویش باغداران بیشتری برای مشارکت در این اقدام خیرخواهانه پیش قدم شده تا بتوان در فصل برداشت محصول کام نیازمندان را با میوه شیرین کرد.

در اجرای این پویش عملیات پلاک کوبی درختان در فضایی آکنده از معنویت با پخش و قرائت صلوات خاصه و ذکر یا امام رضا علیه السلام انجام شد و به بانیان این اقدام خداپسندانه نمک تبرکی اهدا شد.


انتهای خبر/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *