با شرکت در انتخابات حافظ دستاورد‌های انقلاب باشیم

رئیس حزب توسعه و عدالت شهرستان ساوه گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات این امکان را فراهم می‌کند تا با مشارکت در فرآیند‌های دموکراتیک، در تعیین مسیر آینده کشور و حفظ دستاورد‌های انقلاب سهیم باشند.

مرتضی ناصری در گفتگو با خبرنگار نار خبر؛ پیرامون لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات، اظهار کرد: شرکت در انتخابات با مشارکت حداکثری و انتخاب نامزدی که خداترس و دلسوز مردم باشد، می‌تواند نقش مهمی در تعیین آینده کشور ایفا کند.


وی افزود: شرکت در انتخابات به عنوان یک اقدام سیاسی و اجتماعی، می‌تواند نشان‌دهنده حمایت از اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی باشد.


ناصری در ادامه بیان کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات این امکان را فراهم می‌کند تا با مشارکت در فرآیند‌های دموکراتیک، در تعیین مسیر آینده کشور و حفظ دستاورد‌های انقلاب سهیم باشند.


رئیس حزب توسعه و عدالت ساوه تصریح کرد: مشارکت گسترده در انتخابات می‌تواند پیام مهمی به دشمنان و منتقدان انقلاب اسلامی ارسال کند و نشان دهد که مردم همچنان به ارزش‌ها و اهداف انقلاب پایبند هستند.


ناصری با اشاره به اینکه شرکت در انتخابات به تقویت مشروعیت نظام کمک می‌کند، گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات به مشروعیت نظام سیاسی کشور افزوده و نشان‌دهنده حمایت مردمی از دولت و ساختار‌های آن است. این مشروعیت می‌تواند باعث تقویت جایگاه کشور در صحنه بین‌المللی شود.


وی تأکید کرد: مشارکت بالا در انتخابات، مسئولین را موظف به پاسخگویی و شفافیت بیشتر در اقدامات و تصمیم‌گیری‌هایشان می‌کند، چرا که آن‌ها باید به نیاز‌ها و خواسته‌های جامعه توجه بیشتری داشته باشند.


ناصری در پایان گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات نه تنها نشانه‌ای از پشتیبانی مردم از نظام است، بلکه زمینه‌ساز قوی‌تر شدن ایران در تمامی ابعاد می‌شود.

انتهای خبر/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *