تبیین دستاوردهای دولت تا روز انتخابات ادامه یابد

استاندار استان مرکزی گفت: روابط‌عمومی‌ها و مدیران استان مرکزی تمام توان‌ خود را در جهت اطلاع‌رسانی خدمات دولت و تبیین آن تا روز انتخابات به‌کار ببرند.

به گزارش نار خبر به نقل از خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «دیار آفتاب»؛ فرزاد مخلص‌الائمه، ظهر امروز، در نخستین جشنواره روابط‌عمومی‌های استان مرکزی گفت: بنابر تقدیر الهی دولت مردمی شهید آیت‌الله ابراهیمی رئیسی سه ساله شد، اما ما نتوانستیم فرصت تبیین دولت مردمی و خستگی‌ناپذیر سیزدهم را آن‌طور که شایسته است داشته باشیم.

وی بیان کرد: روابط‌عمومی‌ها و مدیران استان مرکزی تمام توان‌ خود را در جهت اطلاع‌رسانی خدمات دولت و تبیین آن تا روز انتخابات به‌کار ببرند.

هدفمندسازی روابط‌عمومی‌ها در قالب کارگروهی و شبکه‌ای باکیفیت

محمدطالبی، مدیرکل روابط‌عمومی استانداری استان مرکزی، در نخستین جشنواره روابط‌عمومی‌های استان مرکزی گفت: موضوع اطلاع‌رسانی و رسانه جزء مقوله‌های تاثیرگزار، مهم و جدی است.

وی بیان کرد: روابط‌عمومی‌ها نیازمند رسیدن به یک تفاهم جدی و بررسی دغدغه‌ها، به جهت انجام فعالیت تأثیرگذار در استان است.

مدیرکل روابط‌عمومی استانداری استان مرکزی عنوان کرد: قرار بر این بود که روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی را بر اساس شاخص‌هایی مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم که گاها باعث بی‌انگیزشی کارکنان می‌شد، فلذا امسال به سمت برگزاری جشنواره روابط‌عمومی‌های استان رفتیم که بتوانیم هم توانمندسازی کارکنان را مدنظر قرار دهیم و هم ظرفیت‌سازی را یک الگوی قابل اجرا قلمداد کنیم.

طالبی اظهار کرد: آنچه که باعث ایجاد توانمندسازی روابط‌عمومی‌های استان می‌شود، تلاش برای هدفمندسازی کارها درقالب کارگروهی و شبکه‌ای باکیفیت است.

رئیس‌جمهوری مقتدر و خادم انتخاب کنید

بهنام نظری، معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استانداری استان مرکزی، در نخستین جشنواره روابط‌عمومی‌های استان مرکزی گفت: ایران جزء کشورهای پیرو و مقتدر و حامی مظلومان جهان در دنیا است.

وی ضمن گرامیداشت شهادت شهدای خدمت بیان کرد: با توجه به وقوع حادثه تلخ برای رئیس‌جمهور شهید و همراهان ایشان، با تدابیر رهبری و همت مسئولان دولت سیزدهم، مراتب انتخاباتی زودهنگام میسر شده است و نامزدهای انتخابات چهاردهمین دوره از ریاست‌جمهوری مشخص و تبلیغاتشان آغاز شده است.

معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استانداری استان مرکزی عنوان کرد: هشتم تیرماه روز انتخابات ریاست جمهوری است و از مردم خواستار حضوری پرشور در انتخابات و انتخاب فردی اصلح، مقتدر و خادم هستیم.

انتهای خبر/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *