رئیس جمهور انتخابی مظهر شعار‌های انقلاب باشد

فعال رسانه گفت: موضع ریاست‌جمهوری، به عنوان یک مقام مسئول در ساختار دولتی، مانند آیت الله رئیسی مظهر شعار‌های انقلاب باشد.

احمد صابرنژاد در گفتگو با خبرنگار نار خبر؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت اظهار کرد: اولین بار در زمان ترور شهیدان رجایی و باهنر بود و دومین بار در زمان فعلی است که آقای رئیسی به شهادت رسیده‌اند. در زمانی که باهنر و رجایی شهید شدند برخی در تهران دست به اقدامات آشوبگرانه میزدند و اختلافات سیاسی زیاد بود اما مردم پای صندوق‌ها آمدند و رهبر معظم انقلاب، رئیس‌جمهور شدند و با انتخاب‌ایشان شرایط آن دوره به کلی تغییر کرد.

وی افزود: اکنون نیز تشییع پیکر شهیدان خدمت باعث وحدت و انسجام خوبی بین مردم شده، لذا قطعاً شهروندان به وظایف خود در ارتباط به حضور پای صندوق‌های رای عمل خواهند کرد.

این فعال رسانه گفت: با توجه به علاقه افرادی که در انتخابات شرکت می‌کنند به نظر می‌رسد فردی که بر ریل شهید جمهور حرکت کند مورد تأیید مردم است.

صابرنژاد گفت: جمهوری اسلامی ایران پس از شهادت سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور سابق، به نصاب جدیدی در خدمت صادقانه و عاشقانه به مردم دست یافته است.

وی در ادامه گفت: موضع ریاست‌جمهوری، به عنوان یک مقام مسئول در ساختار دولتی، مانند آیت الله رئیسی مظهر شعار‌های انقلاب باشد.

این فعال رسانه افزود: رئیس‌جمهور انتخابی باید نمایانگر واژه‌ها و‌ایده‌های انقلاب باشد، به‌طوری که در عمل به آن‌ها عمل کند و به اهداف و ارزش‌های انقلابی پایبند باشد.

صابرنژاد گفت: مردم با هر رایی که به مسئولین و نهاد‌های دولتی می‌دهند، به انقلاب و اهداف آن رأی می‌دهند و نشان‌دهنده این است که مردم انتظار دارند که مسئولین از رای مردمی که به آنان می‌دهند، به‌درستی استفاده کرده و برنامه‌ها و اقداماتی را اجرا کنند که با اهداف انقلاب هماهنگ باشند و به بهبود شرایط مردم بیانجامند.

وی در پایان ضمن دعوت مردم به حضور حداکثری در انتخابات گفت: بهترین زمان برای تأثیرگذاری و تعیین سرنوشت، انتخابات است و با حضور حداکثری بهبودی که مدنظر است به واقعیت تبدیل می‌شود.

انتهای خبر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *