شهدای کارگری، کارگران راه خدا بودند

مبلغ و راوی عرصه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: شهدای کارگری، افرادی بودند که نه تنها در عرصه کار و تلاش روزانه برای تأمین معیشت تلاش کردند، بلکه با ایثارگری در راه اهداف والا و مقدس انقلاب اسلامی به مقام شهادت نائل آمدند.


حجت الاسلام ماندگاری تأکید کرد: نادانی و غفلت از حقایق، اصلی‌ترین مشکلی است که مردم در طول تاریخ با آن مواجه بوده‌اند، جهل و نادانی باعث می‌شود که انسان‌ها از دیدن و شنیدن حقایق عاجز بمانند و در نتیجه، از مسیر درست منحرف شوند.
مبلغ و راوی عرصه فرهنگ ایثار و شهادت یادآور شد: اساس عالم روی فهم و درک استوار است. هر چه فهم ما بیشتر باشد، سهم ما از بهره‌های دنیا و آخرت بیشتر خواهد بود و خسارت‌های ما نیز کمتر خواهد شد. به عبارت دیگر، فهم و درک عمیق، کلید موفقیت و سعادت است.
وی بیان کرد: شهدای کارگری، افرادی بودند که نه تنها در عرصه کار و تلاش روزانه برای تأمین معیشت خود و خانواده‌شان نقش ایفا کردند، بلکه با جان‌فشانی و ایثارگری در راه اهداف والا و مقدس انقلاب اسلامی و دفاع از میهن نیز به مقام شهادت نائل آمدند.
حجت الاسلام ماندگاری گفت: آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی یکی از شخصیت‌های برجسته‌ای بود که فهم عمیق قرآنی داشت و ولایتش قضا نشد و همچنین در دوران فعالیت‌های خود به عنوان رئیس قوه قضائیه و رئیس جمهور، اصول و ارزش‌های قرآنی را در تصمیم‌گیری‌ها و سیاست‌های خود به کار گرفته بود. تأکید بر عدالت، مبارزه با فساد، و تلاش برای بهبود وضعیت معیشتی مردم، همگی از نشانه‌های این فهم قرآنی است.
وی در پایان با اشاره به حضور حداکثری مردم در انتخابات گفت: حماسه بزرگ انتخابات قرار است تداوم حماسه تشییع شهدای خدمت باشد.

انتهای خبر/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *