مشارکت پرشور در انتخابات اقتدار آفرین است

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: مشارکت پرشور مردم در انتخابات یکی از مؤلفه‌های افتخارآفرین و اقتدار آفرین اسلام است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«نار خبر»؛ بهنام نظری در یادواره شهدای کارگر که پیش از ظهر امروز در شرکت لاستیک پارس ساوه برگزار شد، اظهار کرد:  بارقه‌های انقلاب اسلامی در طول ۴۵ سال از ۱۵ خرداد ۴۲ تا ۲۲ بهمن ۵۷، جنگ تحمیلی، دوران مقاومت، دوران سازندگی، پیشرفت‌های علمی همه توسط یک عنصر پابرجا بود و آن عنصر هم شهادت‌طلبی و ایثار بود.

وی افزود: اگر امروز در عرصه بین‌المللی، دستاورد‌های عظیمی داریم که رئیس جمهور در سازمان ملل ، عکس سید الشهدای مقاومت رادر دست گرفت و با افتخار صحبت می‌کرد، همه به برکت شهدای انقلاب است.

نظری تصریح کرد: شهدابا فداکاری و ایثار خود، مسیر تحقق اهداف والای انقلاب را هموار ساخته و الهام‌بخش نسل‌های آینده در پایبندی به اصول و ارزش‌های اسلامی هستند.
وی با اشاره به اتفاق اخیر که برای شهدای خدمت افتاد، بیان کرد: این اتفاق خطیر که برای رئیس جمهور در شمال غربی‌ترین نقطه کشور رخ داد، باز هم نشان‌دهنده فداکاری و تعهد به دفاع از ارزش‌ها و اصول مقدس است.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در ادامه یادآور شد: این اتفاق زمانی رخ داد که مجلس یازدهم در روز‌های پایانی خود قرار داشت ولی، رهبری فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی، با درایت و تدبیر خود، اجازه نداد که در مسیر نظام و انقلاب خللی رخ دهد.
نظری به انتخابات ۸ تیر اشاره کرده و گفت: این روز، فرصتی مهم برای مردم عزیز است تا با رفتار خود نشان دهند که همچنان پایبند به نظام و انقلاب اسلامی هستند. حضور گسترده و با شکوه در پای صندوق‌های رأی، نه تنها اثباتی بر این پایبندی است، بلکه نشان‌دهنده استمرار حمایت مردم از مسیر انقلاب و آرمان‌های آن خواهد بود.
وی تأکید کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات، مقدم و مکمل رفتاری است که در تشییع پیکر رئیس جمهور داشتند و این حضور نشان‌دهنده وحدت و همبستگی ملت ایران در لحظات حساس و سرنوشت‌ساز است.
وی در پایان گفت: مشارکت پرشور مردم در انتخابات یکی از مؤلفه‌های افتخارآفرین و اقتدار آفرین اسلام است و در انتخابات ثابت خواهیم کردم از نظام و انقلاب دفاع می‌کنیم وپرچم را به دست صاحب الزمان(عج) خواهیم رساند.

انتهای خبر/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *