فرهنگ‌زدایی در میز فرهنگی

مبلغ فرهنگی گفت: رفتار دکتر فاضلی به عنوان یک اقدام فرهنگ‌زدایی در میزگرد فرهنگی بازتاب‌های بسیاری در میان مردم داشته است.

آسیه ولدخانی در گفتگو با خبرنگار نار خبر، در خصوص اقدام فاضلی مشاور پزشکیان در میزگرد فرهنگی گفت: اقدام عجیب دکتر فاضلی از یک سؤال در این میزگرد، نشان‌دهنده‌ی حساسیت و تنش‌های موجود در رقابت‌های انتخاباتی است که می‌تواند بر روابط و ارتباطات میان اعضای مختلف و حتی بر دیدگاه عمومی نسبت به این رقابت‌ها تأثیرگذار باشد.

وی افزود: . این نوع اقدامات به راحتی می‌تواند به‌عنوان نشانه‌ای از ضعف یا عدم تعهد تفسیر شود، که می‌تواند باعث از دست رفتن حمایت‌کنندگان و کاهش اعتماد عمومی به کمپین شود.
این اقدام در جریان اصلاح طلب‌ها قبلاً نیز تکرار شده است و متأسفانه امری عادی تلقی شده است و این عملکرد زمانی رخ می‌دهد که پاسخی برای سؤال ندارند.
مبلغ فرهنگی بیان کرد: رفتار دکتر فاضلی به عنوان یک اقدام فرهنگ‌زدایی در میزگرد فرهنگی بازتاب‌های بسیاری در میان مردم داشته است.
ولدخانی گفت: واکنش‌ها به این رویداد نشان می‌دهد که جامعه ایران اسلامی همچنان به شدت به مسائل فرهنگی و رفتار‌های شخصیت‌های عمومی حساس است.
این مبلغ فرهنگی تصریح کرد: اقدام دکتر فاضلی در این نشست، نمونه‌ای از رفتار‌های مشابه‌ای است که پیش‌تر نیز توسط برخی اصلاح‌طلبان صورت گرفته است. این گونه واکنش‌ها، که گاهی با خشم و بیان صریح همراه بوده، نشان از تنش‌ها و تضاد‌های درونی این جریان سیاسی دارد.

وی در پایان گفت: اقدام‌ایشان تأثیرات قابل توجهی بر روند رقابت‌های انتخاباتی و نحوه عملکرد اصلاح‌طلبان خواهندداشت.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *