شور انتخاباتی در فضای شهر ایجاد شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه گفت: رهبر معظم انقلاب، بر شور انتخاباتی تأکید دارند و سپاه نیز از قانون تبعیت می‌کندو قصد حمایت از کاندیدای خاصی را ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نار خبر؛ علیرضا مهدی در نشست بصیرتی اصحاب رسانه که در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساوه برگزار شد، اظهار کرد: ما موافق برگزاری تریبون آزاد در شهر هستیم تا هموطنان، دردودل خود را بگویند و شور انتخاباتی ایجاد شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه افزود: استفاده از تبلیغات محیطی مانند بنر‌ها، پوستر‌ها و بیلبورد‌ها در نقاط مختلف شهر، همچنین تبلیغات در رسانه‌های محلی و شبکه‌های اجتماعی برای افزایش آگاهی مردم نسبت به انتخابات و اهمیت مشارکت در آن بسیاراثرگذار است.

وی افزود: آزادی بیان در ایران بیشتر از مدعیان آزادی است، در آمریکا یک شخص به بایدن گفته بود \”خانه‌ات خراب شود\” و پلیس آمریکا، خانه فرد را بر سرش خراب کرد.
مهدی بیان کرد: در ایران شاهد بودیم چقدر شعارنویس گرفتند ولی به راحتی، آزاد شدند.
وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب، بر شور انتخاباتی تأکید دارند و ما هم همینطور از قانون تبعیت می‌کنیم و قصد حمایت از کاندیدای خاصی نداریم.
مظفری رئیس اداره ارشاد ساوه نیز در این نشست بر اهمیت وحدت آفرینی در تولید اخبار و افزایش مشارکت تأکید کرد.

وی با تأکید بر اخلاق مداری از پیشنهاد اصحاب رسانه در برگزاری مسابقات عکاسی جهت ترغیب خانواده‌ها برای مشارکت در انتخابات استقبال کرد و مقرر شد مسابقه عکاسی رای اولی‌ها با اهدای جوایزی برگزار شود.
انتهای خبر/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *