شرکت گسترده در انتخابات، تضمین‌کننده قدرت بازدارندگی کشور

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات موجب ارتقای قدرت بازدارندگی کشور می‌شود.

به گزارش نارخبر؛ سردارمرتضی عمو مهدی پیش از ظهر امروز درهمایش بصیرتی که پیش از ظهر امروز در سالن حوزه علمیه فاطمه الزهرا(س) شهرستان ساوه برگزارشد، اظهارکرد: واقعه غدیر خم بیانگر اهمیت و جایگاه ولایت است و دراین ایام باید در راستای ولایت مداری، افزایش ولایت مداری و همراهی ولایت تمام تلاش خود را انجام دهیم.

وی افزود: شهیدحاج قاسم سلیمانی دید ویژه‌ای به سپاه داشتند و سپاه را حافظ انقلاب می دانستند و شخص‌ایشان این عقیده را در عمل تداعی کرد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی یادآورشد: وظیفه  تخصصی سپاه  طبق اصل ۱۵۰ قانون اساسی  نگهبانی و هراست از انقلاب و دستاورد‌های آن است و بنابراین سپاه باید با تمام وجود خود را مأمور به انجام تکلیفش بداند.

عمو مهدی تأکید کرد:  سپاهیان باید برای پاسداری از انقلاب، اسلام و تمامیت دینی، اسلام را به خوبی بشناسند، دشمنان را بشناسند و آمادگی لازم برای حضور در جامعه داشته باشند که بتواند الگوی مردم باشد.


وی به انتخابات ۸ تیر اشاره کرده و گفت: امروز دشمنان و کشور‌های استکباری تمام تلاش خود را کردند از طریق جنگ‌های مختلف اعم از جنگ شناختی، جنگ ترکیبی، جنگ نرم، جنگ اقتصادی و… تمام تلاش خود را به کار برده است و قصد ضربه زدن را دارد و ما باید مقابل این فتنه بایستیم.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران از اولین روز شکل گیری خود منافع استکبار را نه تنها در داخل کشور به خطر انداخت بلکه به خاطر صدور آن به دیگر کشورهای منطقه باعث شد که دشمنان از همان ابتدای انقلاب تاکنون دسیسه‌های مختلفی را بر علیه این انقلاب برنامه‌ریزی کنند.


عمو مهدی بیان کرد: هم‌اکنون چشمان دیگر ملت‌ها به ایران دوخته شده است چرا که به طور حتم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، قدرت بازدارندگی ایران را در دنیا ارتقا می بخشد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: وظیفه  همه ما بعنوان حافظان انقلاب در انتخابات تأثیر در مشارکت حداکثری بدون سوگیری و طرفداری از کاندیدای خاصی است.


سردار عمو مهدی تصریح کرد: انتخابات دو بعد دارد بعد اول یک رئیس جمهور انقلابی، دیندار و آگاه به مبانی انقلاب ولایی، خادم  انتخاب شود و  باید معیار‌های اصلح را برای مردم بازگو شود و تبیین نیز صورت گیرد وبعد دوم که حائز اهمیت است و چشم جهانیان به آن دوخته شده است این است که چه میزان و نفر مشارکت در انتخابات دارند، اگر مشارکت بالا باشد عزت و شرأفت در بین کشور‌های جهان بالا می‌رود و اگر ضعیف باشد دشمن درصدد توطئه و تهدید برمی‌آید.

وی گفت: هر مسلمانی هر جایی که هست، زن، مرد، پیر، جوان، در شهر و روستا وظیفه دارد دعوت به حضور در انتخابات را انجام دهد.


فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پایان گفت: ان شاءالله  ملت ایران با حضور پر شور و گسترده در انتخابات هشتم تیرماه، قدرت خود را به جهانیان نشان خواهد داد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *