فارس من|حقوق پزشکان نجومی بگیر را کم کنید

جمعی از مخاطبان خبرگزاری فارس با راه اندازی پویشی با عنوان«دریافتی نجومی پزشکان بیمارستان‌ها کم و صرف بیماران شود»، خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.

به گزارش نارخبر به نقل از خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، جمعی از مخاطبان این خبرگزاری با راه اندازی پویشی با عنوان«دریافتی نجومی پزشکان بیمارستان‌ها کم و صرف بیماران شود»، خواستار رعایت عدالت در پرداختها به برخی پزشکان و اختصاص آن در مسیر توسعه امکانات مراکز درمانی و بیمارستانها شده‌اند.

این مخاطبان در پویش خود بیان داشته‌اند:‌ هر روز برکارانه و دریافتی متخصصین و برخی پزشکان و مدیران بیمارستانها افزوده می‌شود؛ خانه‌هایشان آبادتر و ماشین‌شان لاکچری می‌شود، ولی خبری از رسیدگی به بیماران نیست.

از یک ملافه ساده و بالش گرفته تا تشک‌های نامرغوب و اتاقهای با بهداشت ضعیف و سرویس‌های بهداشتی کاملا غیربهداشتی و کمبود نیروی انسانی خدماتی و پرستاری برای بیماران به نحوی که سه پرستار با ۳۰ بیمار بدحال و یک یا دو نیروی خدمات …. و هزینه سرسام آور وزارت بهداشت برای کشور که به جای تمرکز بر بیماران به جیب برخی مدیران و رئیسان که در این وزارت ذینفع هستند در این وزارت می‌رود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *