تعمیر ۶۷۰۰کیلومتر شبکه توزیع برق در استان مرکزی

مرادی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از تعمیر ۶۷۰۰کیلومتر شبکه توزیع برق در استان از طی سال گذشته تاکنون خبرداد.

به گزارش  نارخبر به نقل ازدیار آفتاب؛ محمد مرادی، تعمیر ۴۸۰۰کیلومتر شبکه فشار متوسط و ۱۹۰۰کیلومتر شبکه فشار ضعیف، سرویس حدود ۱۰۰۰۰ چراغ روشنایی معابر بلواری و خیابانی و اصلاح  ۲۰۰۰ دستگاه پست هوایی و زمینی را از جمله اقدامات برشمرد.

وی دسته بندی مشترکین با توجه به اولویت مدیریت اضطراری بار خانگی،کشاورزی وصنعتی ،نصب تجهیزات کنترل از راه دور برای مدیریت هدفمند دسته بندی مشرکین بر اساس اولویت،بررسی نمایش اضطراری بار استان در راستای کاهش پیک بار را  از جمله فعالیت های انجام شده در راستای کاهش پیک بار سال۱۴۰۱استان عنوان کرد.

مرادی تهیه و تدوین کلیپ های ایمنی در برق، برگزاری مانور شناسایی و اصلاح۱۶۰۰مورد کانون های خطر و تابلو پستهای هوایی،برگزاری ۴۸۰۰ نفر ساعت  کلاس آموزشی برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا به صورت ویدیو کنفرانس را  از دیگر اقدامات دانست.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی، بازدیدهای ایمنی و نظارت بر اجرای صحیح پروتکل های بهداشتی در سطح استان،ارزیابی مولد تأمین برق اضطراری دستگاه های اجرایی و بررسی نقاط آسیب پذیر شبکه های توزیع برق در سطح استان و پیگیری به منظور اصلاح و بهینه سازی  آن ها وجمع آوری ۲۵۰۰ کیلوگرم سیم آلومینیوم از شبکه های برکنار شده  را از سایر فعالیت های انجام شده دانست.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *