دریادار تنگسیری: به سطح اطمینان‌بخشی از آمادگی رزمی رسیده‌ایم/ ‌کوچک‌ترین ‌تهدید دشمن‌ را پاسخ قاطع و پشیمان‌کننده می‌دهیم

گروه استان‌ها ـ فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان اینکه به سطح اطمینان‌بخشی از آمادگی رزمی رسیده‌ایم، گفت: ‌کوچک‌ترین ‌تهدید دشمن‌ را پاسخ قاطع و پشیمان‌کننده می‌دهیم.

به گزارش نارخبر؛ به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، ‌دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه یازدهمین مسابقات سراسری قرآن کریم خانواده ها و فرزندان پاسدار در مشهد مقدس با بیان اینکه مبنای مبارزه ما با استکبار جهانی و ظالمان بر‌اساس مبانی و آموزه‌های قرآنی است‌، اظهار داشت: ما نه ظلم می‌کنیم و نه زیر بار ظلم می‌رویم‌، هر جا مظلومی در عالم بیابیم به او کمک می‌کنیم و انتظار نداریم که ظالمان جهان از جمله آمریکای جنایتکار و صهیونیست‌های کودک‌کش از ما تعریف کنند.آنها ظالم هستند و  ما مظلوم مقتدر‌، یعنی به برکت انقلاب اسلامی این شهامت را پیدا کرده ایم که با اقتدار از خودمان دفاع می کنیم‌.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه ما امروز باید به آموزه های قرآنی عمل کنیم‌، افزود: ‌قرآن نیاز امروز ما‌ست؛ نه فقط نیاز ملّت و جامعه‌ی اسلامی ما بلکه نیاز جامعه‌ی بشری است،  خردمندان و آزادمردان جهان به قرآن نیاز دارند. قرآن با استکبار مخالفت میکند، قرآن است که با ظلم و ظالمان صریحاً مبارزه می کند. گرفتاری امروز مردم جهان، همین اعتماد به ظالمان است، ولی فرهنگ قرآنی مبارزه با ظلم و ظالم است.

بیشتر بخوانید

دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری افزود: قطعا برای ما افتخاراست که محافظین و پاسداران انقلاب اسلامی مورد قبول دشمنان اسلام و ظالمان نباشند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه درباره وضعیت آمادگی رزم  نیروی دریایی سپاه با اشاره به آیه شریفه « وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّهٍ وَمِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّکُم » ابراز داشت: امروز به لطف عنایات ویژه خداوند متعال و هدایت‌های عالمانه و داهیانه مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی)، تمام ارگان های نیروهای مسلح  جمهوری اسلامی در سطح قابل قبول از آمادگی رزمی رسیده‌اند که برای انجام فرمان‌ لحظه‌شماری می‌کنند و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز همچون سایر نیروها ، با توکل بر خداوند سبحان و توجه ویژه به موضوع ارتقای توان رزم‌، به سطح اطمینان‌بخشی از آمادگی رزم رسیده که دشمنان می دانند اگر بخواهند تهدیدی در عرصه دریا علیه منابع و منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد نمایند در سطح بالاتری پاسخ قاطع و پشیمان کننده ای دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *